Evde evlilik yıl dönümü nasıl kutlanır

• Konbuyu başlatan nuran09
Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
nuran09' Alıntı:
olurmu ya işerim vardı neden uğramıyım kırıldım ama... :(
Kırılma canım

nuran09

nuran09

Yeni Üye
Üye
Mügü' Alıntı:
kız anam takıldım ya
neden üzüldük anlamadım
:hıms:
tamam canım.kusura bakma biraz duygusaldım o an ondan oldu sanırım.iyiki varsınız hepiniz..

nuran09

nuran09

Yeni Üye
Üye
çok güzel bir geceydi.Allaha şükür onu bana verene..çok güzel hazırlandım .yemekten ortama ve tabi kendime...kalem etek giydim hemen dizkapagının altında..krem bir saten gömlek.kırmızı siyah desenli bir eşarp..parlak beyaz ince danelli çorap giydim. yuksek topuklu bilekten bağlamalı sitiletto tercih ettim. eşim eve gelince zaten on dakka kendine gelmedi zaten bana bakmaktan..ama en güzeli gitti kendide giyindi takımını. çok ince bir düşünce oldu..

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
nuran09' Alıntı:
çok güzel bir geceydi.Allaha şükür onu bana verene..çok güzel hazırlandım .yemekten ortama ve tabi kendime...kalem etek giydim hemen dizkapagının altında..krem bir saten gömlek.kırmızı siyah desenli bir eşarp..parlak beyaz ince danelli çorap giydim. yuksek topuklu bilekten bağlamalı sitiletto tercih ettim. eşim eve gelince zaten on dakka kendine gelmedi zaten bana bakmaktan..ama en güzeli gitti kendide giyindi takımını. çok ince bir düşünce oldu..
Ortamı nasıl hazırladın yemek ne yaptın hediye ne aldın???

nuran09

nuran09

Yeni Üye
Üye
yemek eşimin sevdiği sarma yaptım canım salata çoraba zeytinyağlılar yaptım.kızmızı bir masa örtüsü.mum vardı klasik.hediye kendimdim :D eşim çiceklerle gelci güzel bir kolye almış.sonsuzluk kolyesi altın...