Evde gebelik testi yaptım tek cizgiydi sabah Hamilemiyim

Aktürktü

Yeni Üye
Üye
Evde gebelik testi yaptım tek cizgiydi sabah Hamilemiyim
Evde gebelik testi yaptım tek cizgiydi sabah işim var diye cıktım akşm geri geldm ertesi sabh baktım silik pembe ama kalın gibiydi ikinci cizgi acaba testde mi bi sorun vardı yoksa hamilemiyim arkadaşlar

Selamlar, Hayır hamile değilsiniz şöyle anlatalım size. Evde yaptığınız testin, malesef ilk beş dakika içerisinde yansıttığı sonuç önemli. Yani hamile olsaydınız 5. dakikaya kadar çizgi silik çıksa olabilirdi ama daha sonra bi kaç saat sonra bi kaç gün sonra aynı testten alacağınız ikinci çizginin silik şekilde de olsa belirmesi hamile olduğunuz malesef göstermez. Hamile değilsiniz !

damlattığınız idrar dağılmış ve ikinci çizginin bulunduğu yere bir leke bırakmış olabilir ama sizin dediğiniz gibi benim bir arkadaşım hamile olduğunu öğrendi testi ilk yaptığınızda tek çizgiymiş biraz beklemiş olmamış sonra işe güce falan dalmış epey süre sonra aklına gelip baktığın da ikinci çizgiyi görmüş emin olmak için kan testi yaptırmanız da fayda var bence

Adetime daha 4 5 gün var
Ama bugun sol kasıgımda batma belimde agrı vr hafif hafif karnımda agrı var ama
Adet olcagımda normalde bunlar olmazdı ve brn pkoluyum ama hamilemiyim ya

Bir kez daha idrar testi yapın 5 dakika içindeki sonucu bize yazın lütfen. Sanmıyorum ama yine de bir umut işte. Umarım hamilesinizdir.

Geri