Evde gebelik testini nasıl yapacağım kızlar ?

G

gebemiyimbilmiyorum

Forum Okuru
Evde gebelik testini nasıl yapacağım kızlar ?

Evde gebelik testi nasıl yapılır evde gebelik testi yapanlar yardım edebilir mi ?

Kızlar selamlar adetim benim bugün bu saat itibari ile yaklaşık 5 gün geçti evde yarın hamilelik testi testi yapayım diyorum ama hiç daha önceden yapmadım birilerine sorarak ta hamileymişim gibi bi anlam çıksın istemiyorum. Hani dereyi görmeden paçayı sıvamayayım insanları umutlandırmayayım istiyorum 8 aydır evliyim hiç korunmuyoruz aba bu adetim ilk kez geçti bana evde doğru gebelik testi nasıl yapılır birileri anlatabilir mi acaba tşk

gebelik-testi-ne-zaman-yapilir-cover.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım,

Evde gebelik testini yapabilirsin ve yüzde yüze yakın sonuç alırsın ama bazı şeyleri bilmen gerekiyor. Ben bunları maddeler halinde yazayım bazı konularımız da var linklerini vereyim incele istersen.

EVDE GEBELİK TESTİ NASIL YAPILIR HANGİ TEST GÜVENLİDİR ?

Evlerinizde bu testi gönül rahatlığı ile tabi ki yapabilirsiniz. Sizlere bir marka vermeme gerek yok en ucuz hamilelik testi ve en pahallı gebelik testi aynı sonucu verecektir. Tabi ki yapmanız gereken bazı şeyler, bilmeniz gereken bilgiler var onları size anlatalım.

Yukarıdaki konudan da anlatılmış durumda bu sorunuza istinaden dikkat etmeniz gerekenleri yazıyoruz.

• Sabah idrarı ile yapınız.
  • İdrarınızı az bir şey yaptıktan sonraki gelen idrarla yapınız.
  • Testi kenara alınız bir kaç damla damlattıktan sonra bekleyiniz.
  • 10 dakikadan sonraki sonuçlara itibar etmeyiniz.
Doğru gebelik testini bu şekilde yapacaksınız. Hamilelik testi sonradan silik çıktı diyor iseniz yukarıdaki gibi 10 dakika beklediniz sonuç silik bile değil ve daha sonra silik çıktı ise kesinlikle hamilelik yok demektir.

Bu yukarıdaki iki konuda, anlattığımız kurala uymayıp hamilelik testleri sonradan silik şekilde beliren kişilerin yorumları ile doludur buna lütfen dikkat ediniz.

YÜZDE YÜZ GEBE İSEM EN NET NASIL ÖĞRENİRİMİN CEVABI BETA HCG TESTİ DİR

Yaptığınız testlere güvenmedi iseniz ya da kurallara uyduğunuz halde içiniz içinizi yiyor ya ben bu testler yanlış çıkmıştır belki hamileyim diye düşünüyor iseniz yapmanız gereken tek şey BETA HCG KAN TESTİ yaptırmanız olacaktır. Bu testin sonucu yüzde yüz nettir. Bu testle ilgili bilgiler de aşağıdaki konuda verilmiştir. Sorularınız olur ise lütfen bizlere ulaşınız.

Geri