Evde Göbek Nasıl Eritilir

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Evde Göbek Nasıl Eritilir
sarkık göbek göbek nasıl eritilir video nasıl eritilir forum hareketleri sarkık egzersizleri
Kilo sorunu çoğu bayanda var ve hepimiz bunun çözümü için bir çok yola başvuruyoruz. Ama evinizde kolayca yapabileceğiniz hareketleri uygulayarak rahatlıkla evde göbeğinizi eritebilirsiniz.
Bu öneriler evde sizin yardımcınız olacak.
10-1150.jpg

Göbek eritmek için En iyisi egzersiz topuyla hareket etmektir. Egzersiz topuyla vücudunuzun eğin, bükün.. Eğer sırt ağrısı sorunlarınız varsa egzersiz topundan uzak durun.En iyi alışkanlık dik yürümek ve oturmak.. Kendinizi koyvermiş gibi yürümeniz göbeğinizin öne çıkmasına neden olur. Zaman zaman göbeğinizi içinize çekip bırakmanızda belinizin incelmesine yardımcı olur.

Sigara içmek veya pasif içicilik en kötü alışkanlıklardan biri.. Düzenli içicilerin bel çevresi, sürekli dumanı içlerine çektikleri ve üfledikleri için daha kalındır.

Göbek şişkinliğini azaltan öneriler..
Su için.. Karbonatlı içecekler ve diğer gazlı şekerli içecekler karnınızın balon gibi şişmesine neden olur. Cipsten vazgeçin. Fazla tuz ise, vücudunuzda fazla su toplanmasına neden olur. Özellikle adet dönemi öncesinde fazla tuzlu gıdalar tüketmeyin. Hazır ve konserve gıdalar da çok fazla sodyum içerir. Sakız çiğnemek fazla hava yutmanıza neden olduğu için fazla çiğnemeyin. Sindirim sorunu yaşıyorsanız bir veya iki fincan kahve lavaboya gitmenizi sağlayabilir.

Zayıflatan kıyafetler..
Vücut şekillendirici kıyafetler giyin. Bel çevresi için üretilen likralı kıyafetlerden edinin. Fazla kiloluysanız kıyafetler sıkabilir veya yağlar taşabilir. Üzerinize göre olanları tercih edin.

gerçektende bütün kadınların sorunu bu göbek ,bendede bu sorun var ne yazıkki bir doğum yaptımm kaldı öylece acayip beni rahatsız ediyor ama ne yazıkki yapacak bişey yokk artı benim sarkık kaldı hadi göbeği erittik nasıl sıkılaştıracazzz birde bu sorun var şekerimm

Ayyy evet ya nedir bizleirn bu göbişten çektiğimiz:DGerçi bende fazla yok ama işte azıcık bile olsa dert ediyorum:DKurtulucam bu azıcıktan da:D

Zayıflatan kıyafetler..
Vücut şekillendirici kıyafetler giyin. Bel çevresi için üretilen likralı kıyafetlerden edinin.

bak bunları yapıyorum işte:D:D:D

bende baş belası göbekle uğraşıyrum ne yaptısam eritemedim. offff . şimdi korselerle duruyorum robot gibi.:laugh::laugh:

Geri