evde lazer epilasyon...

designer

Yeni Üye
Üye
evde lazer epilasyon...
evde lazer epilasyon evde lazer epilasyon kullanım aleti cihazları
slm arkadaşlar evde herkesin kolaylıkla uygulayabileceği lazer cihazları çıktı aranızda kullanan varmı acaba ben aldım ama henüz tam olarak kullanamadım işlerimden dolayı biraz zaman alıyor kullanan varsa aranızda sonuç alabildinizmi acaba teşekkürler.

Cevap: evde lazer epilasyon...

"valla haberler sende" derim ben :) kullandın mı, bir gelişme var mı? ayrıca nereden ne kadara aldığın hakkında bilgi verirsen sevinirim...

bende yeni aldım kullanmaya basladım ama sonuc ne olucak bılmıyorum

Ben tüy almaya başladığım ilk günden itibaren Braun silk-epil xelle 5270 epilasyon aletini kullanıyorum ve memnunum. Bu üçüncü Braun epilasyon aletim, diğerleri elimden düştü bozuldu servise göndermek uğraşmadım yenilerini aldım.

Tüy konusund benim gibi çok hassassan hafta da bir ihtiyaç duyuyorsun. Dediğin gibi evet çok zaman alıyor ama, tüy işte, güzellik için mecbur :)

Ben tüy almaya başladığım ilk günden itibaren Braun silk-epil xelle 5270 epilasyon aletini kullanıyorum ve memnunum. Bu üçüncü Braun epilasyon aletim, diğerleri elimden düştü bozuldu servise göndermek uğraşmadım yenilerini aldım.

Tüy konusund benim gibi çok hassassan hafta da bir ihtiyaç duyuyorsun. Dediğin gibi evet çok zaman alıyor ama, tüy işte, güzellik için mecbur :)

aynısını kullanıyoruz bende memnunum ama bahsedilen lazerler bizimkilerden mi yoksa ben mi yanlış anladım :D

bende lazer epilasyonda kullanılan aletler evdede kullanılıyor sanmıstım :D eğer bizimkilerdense sorun yok bizde var :D memnunuz duyurulur :D

Geri