evde lazer epilasyon...

ben aldim yeni ,kulaninca sonucunu yazarim, 1-2 seans yapayim vakit ayirmak lazim ama faydali biraz denemisdim ,kulanisi kolay da zaman la sonuc beli olur , ben yine sansliyim fazla kil sorunum yok cabuk biter :sobe:

evde lazer epilasyon

merhaba;
bu cihazı bende araştırıyorum ama kullanmış sonuç alan güvenli bi açıklama yapacak birine ihtiyacım var
yardımınızı beklerim
iyi günler

benimde tüylerle başım dertte ya bişey çıksada tamamen tüyler yok olsa ve bi daha çıkmasa ne güzel olur diyorum bacaklarım ve koltuk altı için karınca kremi aldım biraz azalma oldu gibi ama bikini bölgem çok rahatsızlık veriyor bana bunun için lazerler işe yararmı bilemiyorum zararı varmı bi fikrim yok açıkçası kuaförmüş güzzelik merkeziymiş gitmekte istemiyorum evde kendim yapmak istiyorum ama lazer epilasyonlar nasıldır bilemiyorum:eek:rkide::D:D

benimde tüylerle başım dertte ya bişey çıksada tamamen tüyler yok olsa ve bi daha çıkmasa ne güzel olur diyorum bacaklarım ve koltuk altı için karınca kremi aldım biraz azalma oldu gibi ama bikini bölgem çok rahatsızlık veriyor bana bunun için lazerler işe yararmı bilemiyorum zararı varmı bi fikrim yok açıkçası kuaförmüş güzzelik merkeziymiş gitmekte istemiyorum evde kendim yapmak istiyorum ama lazer epilasyonlar nasıldır bilemiyorum:eek:rkide::D:D
Bikini bolgen icin lazer epilasyona git derim,cunku en kolay sonuc alinan bolgelerden biri de bikini ve en azindan 5 seansta biter.

Bikini bolgen icin lazer epilasyona git derim,cunku en kolay sonuc alinan bolgelerden biri de bikini ve en azindan 5 seansta biter.

Reklamlarda bir ara(1yıl önce) gördüm kendiniz evde lazerle tüylerinizi yok edebiliyorsunuz ama ne kadar sağlık lı yaparsanız orası tartışılır mazallah bir tarafınızı yakmayın sonra hahahaha en iyisi merkezine gitmek..Ayrıca tüyleri koyu olanlarda sonuç daha iyi alınıyor

arkadaşlar ben almanyadan bir lazer cihazı aldım ve kasım ayından beri 14 günde bir düzenli kullanıyorum. bu cihazın ışığı 1000 atışlık (cihazı aldığınızda 2 yedek kartuş veriyor). İlk kullanmaya başladığımda (bütün vücuduma) yaklaşık 4 seansta ışık kartuşu bitti.Bütün vücüdumu yaklaşık 45 dakikada bitiriyorsun. Oldukca hızlı ve 5 kademeli.
Tabi kartuşlar bitince almanyadan tekrar getirtiyordum ve benim için sıkıntı oluyordu.Ama sonra hepsiburda.com da satılmaya başladığını görünce çok mutlu oldum. Hem cihaz hemde yedek ışıkları satılıyor.
Bu cihazı bütün bayanlara ısrarla tavsiye ederim. Yaklaşık 5-7. seansta vücudumdaki kıllar %70 oranında azaldı. Şimdi ise benden mutlusu yok. Kıl sorunu bitti. Tek tük mevcut. Israrla ama ısrarla tavsiye ederim.
Cihazın ismi Silk Flas&Go lazer cihazı

ban aldım ve kullandım lazer epilasyon cihazı çok güzel ve rahat ama flaşı çabuk bitiyor şimdi nereden alacağımı bilemiyorum. 1 ay oldu yüzüm temizlendi inanın çok rahat.

İnanılmaz bir şeye benziyor. Hemen araştırmaya başladım. Fiyatı biraz pahalı geldi ancak gerçekten tüyleri yok ediyorsa , almaya değer diye düşünüyorum. Büyük rahatlık.

Geri