evde lazer epilasyon...

yaklaşık bir aydır kullanıyorum işe yarıyoyo 2 ay sonra bişey kalmaz sanıyorum

Ben Hollandadan ev tipi lazer makinasi aldim. Bir kerede 60 kil kokune atis yapiyor. 5 programi var. Etkisi azdan coga dogru gidiyor. Atis olarak seans basi yukseltebiliyorum. Ama ben en yuksek gucten baslamistim. Bir atisi bile cok uzun suruyor. Dudak ustu ortalama rahat 20 dakika aliyor. İlk zamanlar ozenti olmustum yaparim demistim ama sonra makina elime gecince asla tahammul edilemez oldugunu fark ettim. Sahsen benim sabrim bu makinaya yetmez. Bir kac sefer sadece dudak ustune uyguladim ama gozle gorulur sonuc olmadi. Suan ozel bir lazer merkezine gidiyorum. Dudak ustunu sadece 2 dakikada ozel jel kullanarak yapiyorlar ve gercekten etkisini ucuncu seansa gordum. Biz uc kiz basladik lazer merkezine ve hormon bozuklugundan muzdarip olan kiz arkadasim erkek tipi killanma sorunu yasiyordu. Ne kolunu nede bacaklarini toplum icinde acamiyordu. Kollarini agda yapmaktan sivilce karmisti. Suan cok rahat tsort giyip,etek giymenin tadini cikartiyor. Ev tipini aman almayin benim param bosa gitti bin pisman oldum akil isi degil kimse ev tipinin basinda oturup bir bacak ucun bir gunu harcamaz. En iyisi lazer merkezlerine gidip uygun fiyata anlasmak. Koltuk altinin kil kokleri cok kalin oluyor. Ucuncu seanstan sonra killarin cikmadigini ateste tutsulemis gibi oldugunu fark ettim. İnanilmaz ama gercek daha 7 seansim var. Yaklasik 100% 99 sonuc alacagimi dusunuyorum. Lazere gidenler cok iyi bilir kurallara uymazsak lazer merkezinede bosuna gitmis oluruz. Asla lazere baslarsaniz agda,epilasyon cihaziyla kil cekimi,cimbizla batiklari kurcalamak ve killari sarartmak yapilan tum seanslari bosa cikartir. Sadece jiletle almak gerekiyor. Zaten belli bir zaman sonra cikan killarda kendiliginden dokuluyor. Muhakkak hassas yerlerde aci yasanabiliyor ama goze almak lazim. Benim dudak ustu tuylerinde ilk seansimda istem disi gozlerimden acaip yas geldi. Canim cok yanmisti. Ama korkmayin. Bir daha kil cikmayacak ve inanilmaz puruzsuz oluyor. Bence deger diye dusunuyorum. Sakin ev tipi lazere bosuna para vermeyin inanin pismanliktan baska bir sey degil. Selametle!

mantıklı bende yeni başladım ilk seasta etkisini gördüm insan mutlu oluyor ya kılsız tüysüz olunca :)

Geri