Evde otururken para kazanmanın yolları

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Evde otururken para kazanmanın yolları
evlere iş veren yerler evde boncuk işi evlere iş veren firmalar evde para kazanmanın yolları
Oturduğunuz yerden para kazanmanın yolları

Evde, çayınızı yudumlarken, üstelik ev işlerinizi veya ailenizi ihmal etmeden de para kazanabilirsiniz.

Çoğu kadın, çocuğu okula başladıktan sonra evde bir başına büyük bir boşluğa düşer. Oysa durum göründüğü kadar vahim değil. Çünkü günümüzde evde çalışarak da para kazanmak mümkün.
Keyifli uğraş: Temsilcilik

imperiaflex_0_1_0.jpg

Kozmetik markalarından ev araç gereçlerine kadar temsilcilik sistemi ile ürün pazarlayan firmalar mevcut. Bu firmaların en önemli özelliği, ürünlerinin mağazalarda satılmıyor olması. Dolaysıyla müşteri, ürünü temsilciden temin etmek zorunda. Temsilciler ister kendi evlerinde ister müşterinin evine giderek ürünlerini tanıtıp pazarlayabiliyor. Firma, temsilcilere bunun karşılığında belirli bir komisyon ödüyor. Kazanacağınız ücret performansınıza bağlı. Bu tür bir işe başlamak için temsilcilik usulü satış yapan firmaların internet sitelerinden yararlanabilirsiniz.
Öneri: Avon: www.avon.com.tr veya Oriflame: Oriflame - natural swedish cosmetics

Tekstilin süsü püsü
Mağazalardan satın aldığımız boncuklu, işlemeli kazak ve tişörtlerin çoğunun hala elde hazırlandığını biliyor muydunuz? Bunun için tekstil firmaları, giysilere yapılacak boncuk veya işleme işlerini aracı kurumlara devrediyor. Aracı kurumlar özellikle ev kadınlarından oluşan ekiplere sahip. Kuruma başvurduğunuz taktirde işleyebileceğinize inandığınız miktarda ürün alabilir ve evinizde otururken işleyebilirsiniz.
Öneri: Size en yakın konfeksiyon atölyesine veya tekstil firmasına danışabilirsiniz.

Yabancı dilin artısı
Bir yabancı dile çeviri yapabilecek derecede hakimseniz ve bir bilgisayarınız varsa, evde çevirmenlik yapabilirsiniz. İngilizce, Fransızca ve Almanca’nın dışında İtalyanca, İsponyalca gibi daha az bilinen diller son yıllarda bir hayli ilgi görüyor. Çeviri bürolarını telefonla arayarak veya bizzat başvurarak çevirmen açığı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Çeviri bürolarında genelde broşür, kullanma talimatı, hukuki veya tıbbi metinlerin çevirileri yapılıyor. Bunun dışında büyük kitap evlerine de çeviri yapabilirsiniz.
Öneri: Telefon rehberinden veya internet üzerinden çeviri bürolarına ulaşabilirsiniz.

El emeği göz nuru dantel
Geçmişte olduğu gibi günümüzde de dantel, evlenme çağındaki kızların çeyizlerinde birinci sırada yer alıyor. Çevrenizde evlenmek üzere olan veya çeyizini hazırlamak isteyen genç kızlar varsa, annelerine kızlarının çeyizlerinin ne durumda olduğunu sorun. Dantel takımları henüz tamamlanmadıysa, belli bir ücret karşılığında hazırlamayı teklif edin. Eğer bir sayfiye yerinde oturuyorsanız, yaz aylarında turistlere yönelik hediyelik eşya satan mağazalar için de dantel hazırlayabilirsiniz.
Öneri: Komşularınıza veya yakın çevrenize başvurabilirsiniz. Ahşap boyama
Hediyelik eşya mağazalarında satışa sunulan ahşap boyamalar büyük rağbet görüyor. Bu tür eşya satan mağazalara ahşap boyamaları ne şekilde tedarik ettiklerini danışabilirsiniz. Boyama konusunda kendinize güveniyorsanız, mağazalara boyama hazırlamayı teklif edebilirsiniz. Öğrenmek için ise çeşitli kurslara başvurabilirsiniz. Özellikle Halk Eğitim Merkezleri’nde boyama kursları bulunuyor.
Öneri: Oturduğunuz şehirdeki hediyelik eşya satan mağazaları araştırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Iş istiyorum evde yapmak için

Ben evde iş yapmak istiyorum inick boncuk toka ne olursa lutfen yardımcı olun bana kırklareli babaeski ilçesinde oturuyorum

evde yapacağım iş istiyorum

evde boş oturuyorum evişi dışında iş yapmak istiyorum ek gelire çok ihtiyacım var küçük çocuğum var maddi yönden zor durumdayım acil iş arıyorum

iş istiyorum

evde çalışmak için iş istiyorum deneyimliyim daha öncede evde işler yaptım her türlü iş olur tşkler özellikle kutu boncuk ve kolye işleri istiyoruz

Son düzenleme:
slm

evde çalışmak için iş istiyorum deneyimliyim daha öncede evde işler yaptım her türlü iş olur tşkler özellikle kutu boncuk ve kolye işleri istiyoruz

slm ben el işi yapmak istiyorum tüm günümü evde oturarak geçiyorum zamanımı boşa harcamak istemiyorum eğer bana yardımcı olırsanız sevinirim

iş arıyorum

evde oturuorum ve nişanlım dışarda çalışmamı istemiyor bende evde yapıp para kazanabilceğim bi iş olması lazım ancak o şekilde eksiklerimi giderip evlenebilirim lütfen bana yardım elinizi uzatırmısınız...

Geri