Evde selülit kremi nasıl hazırlanır ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Evde selülit kremi nasıl hazırlanır ?
selülit kremi tarifi,selülit yağı nasıl hazırlanır,selilüt kremi nasıl hazırlanır,doğal yöntemlerle selilüt krem tarifi,evde selülit kremi hazırlama
selülit-kremi-tarifi.png

Selülit problemi zayıf, şişman her kadında yaygın görülen problemlerdendir. Selülitin oluşma nedenleri arasında dolaşım bozuklukları gelir. Selülit yapısal olarak inceldiği zaman aslında bir tür yağdır ve vücutta bulunan dolaşım bozuklukları selülit görünümünü tetikler. Selülit kremi tarifi ile vücudunuzda problem yaşadığınız bölgelere masaj uygulaması yaparak, rahatsız olduğunuz görüntüden kurtulabilirsiniz.

Selülit Kremi tarifi için gerekli malzemeler;

-Biberiye Yağı
-Kekik Yağı
-Portakal Yağı
-Jojoba Yağı
-Nane yağı

Tüm yağlardan eşit miktar alınır ve hepsi karıştırılır. Büyük bir şişenin içerisine boşaltıp iyice karıştırabilirsiniz. Sürülmeden önce yine karıştırma işlemini tekrarlamanız gerekiyor. Karşımın sürülme işleminden sonra muhakkak masaj yapmak gerekiyor. Sürdüğünüz yağı vücudunuz emene kadar masaj işlemine devam edin. Masaj hareketlerini yaparken basınç uyguladığınız da muhakkak yukarıya doğru derinizi çekin. Basen bölgenizde bulunan selülitleriniz için ellerinii yumruk şeklindeyken dairesel hareketlerle uygulama yapabilirsiniz. Yağ uygulaması için her gün uygulamadan kaçınılmalıdır. İki günde bir şeklinde hazırlanan karışımı vücudunuzda kullanabilirsiniz. Yağı uyguladıktan en az 2 saat sonra duralamanız gerekmektedir.

Ben de vardi hamilelikden sonra kaldı .bi krem var yeşil cay dan hazırlanıyor.. Çok faydasını gördüm. İsteyenlere adini söyleye bilirim.ama bilmiyorum Türkiye de satış da varmı ama yokmu.ama tanış bir marka belki de ola bilir

ben sellülit için banyo öncesi ecz de yaptırdığım özel bi sölüsyon kullanıyorum neredeyse yok gibiler artık

Geri