Evde süt burger tari̇fi̇ (çocuklar için süt burger)

knckrs

Yeni Üye
Üye
EVDE SÜT BURGER TARİFİ NASIL YAPILIR ?

Merhabalar çocuklarımız bizim en değerlilerimiz ve onlara sağlıklı katkı maddesiz şeyler yedirmek bizim görevimiz bu yüzden süt burgeri evde yapıyoruz buyrunuz tarif şimdiden afiyet olsun Bu tarif ile ilgili merak ettikleriniz ya da videoyu izledikten sonra soracaklarınız olur ise konu üstünden bana ulaşabilirsiniz. Dileyen arkadaşlar youtube üzerinden de yazabilirler. Sevgiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, bu tür videoları paylaştığınız için teşekkür ediyorum fakat sitemizde bu tarifin yapılışı ile ilgili yazılarınızın birazcık uzun en az yüz kelime olması ve kesinlikle özgün olması gerekiyor. Bu vesile ile, bundan sonraki paylaşımlarınızda anlatımlarınızın biraz uzun ve özgün olması hususuna dikkat etmenizi, gönderdiğiniz içeriklerin bu kurallar çerçevesinde ancak onaylanacağını bildiriyorum. Ellerinize sağlık

knckrs

Yeni Üye
Üye
Selamlar, bu tür videoları paylaştığınız için teşekkür ediyorum fakat sitemizde bu tarifin yapılışı ile ilgili yazılarınızın birazcık uzun en az yüz kelime olması ve kesinlikle özgün olması gerekiyor. Bu vesile ile, bundan sonraki paylaşımlarınızda anlatımlarınızın biraz uzun ve özgün olması hususuna dikkat etmenizi, gönderdiğiniz içeriklerin bu kurallar çerçevesinde ancak onaylanacağını bildiriyorum. Ellerinize sağlık
dikkate alacağım