evde yapılan test dogru çıkarmı

*ŞURA*

Yeni Üye
Üye
evde yapılan test dogru çıkarmı
gebelik testi yanlış çıkarmı gebelikte kan testi yanlış cıkarmı kan çıkarmı gebelik testleri çıkabilir mi
kızlar benim adetim 25 gün geçti bu sırada evde gebelik testi yaptım negatif çıktı adet oldum ama mide bulantım geçmedi neden

hamilelik-testi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
cnm sen bir doktora git..25 gün geçtiyse idrar testi gösterirdi ama diyelim ki yanlış olmuştur belki de üstüne görüyorsundur..bunlar hepsi ihtimal..en iyisi doktora gitmek.geçmiş olsun

En önemlisi ve garantilisi kan testidir bazen eczaneden alınan testlerde sonuçlar belli olmuyor eğer gebelikten şüphen varsa mutlaka bir kan testi yaptır onda % % sonuç kesin :tik:

kızlar ben çok yeniyim hangi konuyu nereye yazacagımı bilemiyom birde hamilelikte üstüne görme diye bişey duydunuzmu yardım edin her iki koduda da

canım üstüne görmek diye bir şey var..hamileyken adet kanamasına benzer hafif ve açık renkli bir kanama görüyorsun ki o da emberyonun rahime yerleşmesinden ve bazı damarları yırtmasından dolayı oluyor...aramıza hoş geldin..her konunun endine ait başlıkları var ona göre konuyu açiyorsun..

Bazı testler hatalı olabiliyor.
En garantisi gidip bir kan testi yaptırman.
Ben de 1 hafta geciktim. Bu sabah test yaptım pozitif. Yine de yarın gidip kan testi yaptıracağım.
Her şey gönlünce olsun inşaallah.

bacım ben oğluma hamileymişim test aldı hemde 2 defa negatif çıktı.1hafta sonra sancılandım ve hastaneye gittim 6 haftalık hamile olduğumu sölediler ben inanmıyorum o testlere hemen anaçocuk sağlığına gidip bir kan testi yaptır derim.mide bulantılarında bebek yoksa ya üşüttün yada pisikolojiktir rabbim gönlüne göre versin

Geri