Evde Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır

Evde Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır
İbrahim Saraçoğlu'nun zeytinyağında incir kürü kullananlar kullanacak olanlar için yaptığı açıklamalar bebek sahibi olmak ve hamile kalmak için mucize kür ile ilgili daha fazlası Melekler FORUM'da sizlerle

ZEYTİNYAĞI İNCİR KÜRÜ NEDİR NE İŞE YARAR ?

Eğer cennetin bir meyvesi olsa idi emin olun bu, incir olurdu. İncir ile ilgili Saraçoğlu, Yaradanın envai çeşit nimet yarattığını ve incirin çiçeklerini kendi içine doğru açtığını ve tüm her bir tohum bir çicek olduğuna göre incidirin artık düşünün ne kadar çiçeğini içe doğru açarak olgunlaştığını.... Zeytinyağı ile ilgili söylenecek zaten bir şey yok. Özellikle sperm sayıları hareketlilik sayıladı düşük olan kadınlarımız için verilen ilaçların yanı sıra bu tür uygulamaların evde kendi elinizde hazırlanmasında büyük fayda bulunmaktadır. Bu kürün asıl işi sperm sayılarının ve hareketliliklerinin arttırılması hususudur.
incir zeytinyağı kürü hamile kalmayı kolaylaştırıyor.jpg

Diyanet Tv de moderatörün sorması ile birlikte incirin oluşumu ne işe yaradığı ile ilgili sayın İbrahim Saraçoğlu incir ile ilgili şu bilgilere yer vermiştir. Faydalanmanız hususunda bu video size yardımcı olacaktır. Hemen akabinde evde hazırlanması ve kullanımı ile ilgili bilgileri sizlere sunacağız.


KURU İNCİRİN FAYDALARI NELERDİR ?
Kan yapıcı özelliği ile kadınlarda yumurta çatlatır ve yumurtayı geliştirerek hamile kalmayı son derece kolaylaştırır bronşite ve öksürüğe inanılmaz iyi gelir annelerin sütünü arttırarak vücutlarınızın hastalıklara karşı dirençlerini maksimum seviyeye çıkartır. Kurutulmuşu ve yaş olanı tavsiye ediliyor. Özellikle sperm arttırıcı özelliğini hemen sizler için nasıl yapacaksınız onu anlatmak istiyoruz. En makbul olan kuru incir de Aydın incidir. Birazdan anlatacağımız yöntemde bu tür inciri kullanmanız son derece önemlidir.

YAPISAL MORFOLOJİ SPERM BOZUKLUKLARINDA ÇARE KURU İNCİR VE ZEYTİNYAĞI

Spermlerinde ( morfoloji ) bozukluklarında inciri uygulamanız gerekiyor. Bunun için şu şekilde yapmanız gerekiyor. Bu uygulamayı kullanmadan hemen önce doğal D Alfa Tokoferol almanız gerekiyor. Bu son derece önemli yani doğal e vitamini olacak sentetik olanı ilaç şeklinde olanının kesinlikle kullanmayacaksınız. Soya fasülyesinden elde edilen turuncu renkli prospektüsünde de yazar 200 lük kullanmanız gerekiyor yani bir ay kullanacaksınız bu vitamini bu sıkıntınız var ise daha sonra bir hafta da ara vereceksiniz. Sürekli olarak alınan e vitaminleri, a vitaminini dışarıya atacağından dolayı büyük halsizlik hisseteceksiniz ve işlemin başarısız olmasına neden olacaksınız.
evde incir kürü zeytinyağı kürü nasıl yapılır.jpg

KURU İNCİRLERİ İKİYE BÖLÜN VE İNCİR KÜRÜ HAMİLELİK İÇİN ŞU ŞEKİLDE HAZIRLAYINIZ
6-8 tane kuru inciri soğuk suda yıkayacaksınız souk su önemli pudra şekeri gittikten sonra arkasından elleri ile kök kısmını ellerinizle kopartacaksınız ve yarım liste suyun içinde kaynatacaksınız.

2,5 BARDAK KAYNAYAN KLORSUZ SUYUN İÇİNE 15 İNCİRİ BÖLEREK İLAVE EDİN
20 DK DEMLENMEYE BIRAKIN ( MUTLAKA KABIN AĞZI KAPALI KALACAK
DAHA SONRA ÖĞÜNLERDEN ÖNCE 21 GÜN BOYUNCA AÇ KARNINA BU İNCİRİ YİYEREK SUYUNU TÜKETİN
TOPLAM UYGULAMA SÜRESİ 21 günden sonra 7 gün ara vereceksiniz. Bu işleme toplamda 42 gün devam edeceksiniz yani 21 gün kullan 7 gün ara ver 21 gün kullan sonra bırak şeklinde.

ÇOCUĞU OLMAYAN ERKEK VE KADINLAR EVDE ZEYTİNYAĞI İNCİR KÜRÜNÜ NASIL HAZIRLAYACAKLAR

İncirleri ikiye böldükten sonra bir cam kavanozun içine koyacaksınız ve içerisine yani üstüne kadar zeytinyağı taşacak şekilde ekleyeceksiniz. Organik zeytinyağı kullanmalınız bu işlemde önemli arkadaşlarım Her sabah 4 tane aç karnına tüketeceksiniz. Aşağıdan hemen videosu var orada da sizlere anlatılıyor bu husussorularınız olur ise lütfen çekinmeden konumuza yazınız.

 
Son düzenleme:
Üst