Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi

ümmühan

Yeni Üye
Üye
Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi
Hanımlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bayan arkadaşlarıma benim de biraz faydam dokunsun istedim. Bütün gün evde olduğum için evden iş yapıp yapamayacağımı düşündüm aradım ama genelde ülkemizi bilirsiniz dolandırıcı yok onu sat yok bunu sat olayları çoktur. Sonra 2 kişi ile tanıştım onlara yazı yazıyorum ve kelime üzerinden para kazanıyorum. Örneğin 200 kelime için 1 TL ödüyorlar. Konular öyle biz bayanların da korkup tedirgin olduğu konular değil. Genellikle sektörler ve kadınlar ile ilgili moda, teknoloji, oyun konuları oluyor. Sisteme alıştığınızda güzel bir ek gelir sağlayabiliyorsunuz. Ben ortalama 400 lira kadar kazanıyorum ve ödememi 2 gün önce aldım. Ayın 15'inde ve 30'unda yapıyorlar. Daha fazla yazarım ama evimle de ilgilenmem gerekiyor. Genel olarak istediklerini sizlere belirteyim.

Örneğin oyun makalesi istiyorlar.Size şöyle bir sipariş geçiyorlar.

Anahtar kelimeler: Oyun oyna,oyun indir, oyun
Üstteki anahtar kelimeleri ek almadan yazacağınız makale içerisinde geçirmeniz gerekiyor.

Bir nevi kompozisyon yazmak da diyebiliriz. Aynı zamanda yazılarınız internet sitelerinde yayınlanıyor fakat sizinle ilgili hiçbir kişisel bilgi paylaşılmıyor. Yazmayı düşünen hanımlar olur ise firmanın mail adresini verebilirim iletişim kurabilirler.

Özel mesaj atarak firmanın mail adresini isteyebilirsiniz. Teşekkürler.

merhaba ,
evdenyazi yazarak calisma fikri cok hosuma gitti.
rica etsem mail adresini firmanin gonderebilirmisiniz

tesekkurler...
:

lütfen bende adresi alabilirmiyim,iki minik çocuğum var ve dolayısıyle çalışamıyorum,aynı zamandada işe ihityacım var..Böyle bir iş olursa harika olur benim için..Şimdiden teşekkür

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri