Evet Panik Atak Kendiliğinden Geçer Mi buyrun öğrenelim

bndede 20 gundur var ama oncelerıde belırtılerı wardı :D

Arkadaşlar ben yaklaşık 8 yıldır bu acıyı yani nasıl anlatsam bilmiyorum ama bildiğim tek şey cenabı Allah bu hastalığı hiç bir insana vermesin bu hastalığı bilmeyn ölümü birkez Yaşar ama bilen hergün yaşıyor benim gitmediğim hiçbir hastane kalmadı istanbul da fakat hiçbir faydasını gürmedim şu an bile kötüyüm acaba bildiğiniz iyi bir psikyatri uzmanı varmı Allah rızası için cenabı Allah hepimize acil şifalar versin

Bende 5 yildir panik atak hastasiyim.doktor lustral ilacıni verdi be kullanmaya başladım iyi geliyor dıye hiç kontrole gitmedim.Daha sonra sınavlarda heycanimin üstüne ciktimki panik atagim artmış haberim yok doktora gittiğimde panik atagimn arttığını kullandığım ilac bünyeme alışkanlık yaptığını söyledi. Lustral 100 mg a çıkardı.suan ataklarım ve gereksiz heycanlarimda yok fakat 3 gündür kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum nefes nefese kalıyorum sürekli.hiç birşey yapasim gelmiyor. Ne yapacağımı bilemedim.

merhaba panikdaslar 27 yasinda 2 cocuk annesi bir bayanim 7 yil once birgece ölüyorum diye yataktan kalktim nefes alamiyor düşünemiyor konusamiyordum o gun bugündür panik atakli olarak yaşamaya çalısiyorum kapali havalarda hala olecekmis gibi oluyorum ama galiba artk alıştım tek cozum pozitif olmak elimden geldigince yapiyorum Allah hepimize sifa versin:18:

Arkadaslar benmde kardesimde var on yildir lustral ve stilizan adli ilaci kullanmakta bi gece kabusla carpintiyla uyandi daha sonrasinda tvi izlerken oksojen almakta zorlandgni migde siskinligi ve asiri tokluk hisdi oldugunu soyledi yani stres pangastritle birlikte nabiz yukseltisine neden oldu yolda yururkn bile nefes nefese kaliyodu ilk iki yil duzenli kontrollere gitti araliklarlada gidiyo iste calismaya basladgnda sekiz ay kullanmadi ilac kilo aldi hastalik doneminde 57 dn 44 kgma dusmustu tokluk ve carpinti nedenyle yemek yiyemez haldeydi iliski durumu kotulesip is suresi dolunca agir bi sekilde nuksetti uyku esnasnda nabzi yukselti rengi morardi rivotril adli ilaci icirdik biraz kendne geldi hastalik suresni erkn atlatyodu fakat olumsuzluklarda nuksetmeye basladi suanda ara sira pangastrtle nabiz yuksekligi oluyo odonemlerde ilac aliyo ve kesnlikle is ekonomik ozgurluk huzur sart

Merhaba,
2013 ayından beri panik atak ile savaş veriyordum... 1.5-2 ay once her panik atak hastası gibi tüm kontrollerimi yaptırmaya karar verdim ve A'dan Z'ye tüm vücudum tarandi... En son dahiliye doktorunun yanına sonuclari değerlendirmek üzere gittim (1 gun sonra) bana ilk sorduğu soru elde uyusma, nefes darlığı, çarpintı, daralma vs var mı dedi... Neredeyse her saatin 10-15 dakikası yasıyorum dedim... Güldü ve hayatını değiştiren o cümleyi kurdu... B12 eksikliği...!!!!!! Sadece 5 adet igne verdi... B12 iğnesi... Ve ilk haftadan sonra panik atak belirtileri %75 gitti... Ki iğneler haftalar geçtikçe etkisini gösterecekmiş... Mutlaka B12 vitaminimize baktırin lutfen... Bir buçuk senedir her gunüm kabus gibiydi resmen... Yaklaşık 2 aydır sadece geceleri dışarı çıkarsam icim sıkılıyor ve 10-15 dakika sonra geçiyor... Umarım sizin de probleminiz B12'dir...
Sevgiyle kalın...

Arkadaşlar yaklaşık iki ay önce bende yakalandım tatile gittiğim gün hastalığımın bu illet OLDUĞUNU bilmiyordum ölüm korkusu beni gündem güne bitiriyodu bi arkadaşıma anlattım böyle böyle bi hastalığım var arkadaşım da bana panık atak olmuşun dedi kendiside aynı hastalığı yaşamış o gün hastalağımı öğrenin ce doktora gittim paxera diye bi ilaç verdi 10 günde düzeldim şu an hala o ilacı kullanıyoru beş gün içmiyorum hemen belirtiler çıkıyor tekrar içiyorum doktor bir sene kullan söyledi ama kilo aldırıyor

arkadaslar ben 25yasindayim bende cok zor gunler gecirdim ve halen daha en ufak bir fiziksel agrilarimda. Heycanlanip ve atak geciriyom ama bildigim tek sey yerleri ve gogu yaratan rabbime tevvekkul ediyorum ve hemen bir defa n'as ve uc. Defada kefser surelerini okuyup sol omuzuma ufluyom vede en onemlisi namaz namaz namaz baska ilaci yok bennce hepinize allahtan sifa dilerim

öyle guzel yazmışsınızkı ınsanın ıcı umut doluyor.ben yaklaşık altı aydır cekiyorum ve yoruldum. Bu yazınızı devamlı okuycam

Geri