Evi terk edip gideceğim sessizce öleceğim...

K

Kalbikırık

Forum Okuru
Evimi ve her şeyi terkedip gideceğim. Fakat yeryüzünde bana zarar vermeyecek bir yer, düşünüyorum, bulamıyorum. Tek başıma ölümü bekleyeceğim.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tam olarak sıkıntı nedir ? Biraz açmanız mümkün mü ? Ne tür bir sıkıntınız var ? En azından çare olamazsak bile muhabbet olur rahatlarsınız anlatmak isterseniz yazın olur mu ?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Evimi ve her şeyi terkedip gideceğim. Fakat yeryüzünde bana zarar vermeyecek bir yer, düşünüyorum, bulamıyorum. Tek başıma ölümü bekleyeceğim.
Nereye giderseniz gidin şu an size sorun olan problemler de sizinle birlikte gelecektir. Cehennem, insan yüreğin de sevginin bittiği yerdir.. Sizi kim yada kimler, hangi olaylar vs bu kadar çaresiz bırakmış bilemem ama gitmek en kısa kolay yoldur önemli olan kalıp savaşmaktır. Yaşamak direnmektir bunu unutmayın... Eğer siz bu sorunların üstüne üstüne gidip savaşmazsanız dediğim gibi nereye giderseniz gidin o sorunlar sizinle birlikte gelecektir.. Ölüm evet ölüm... Her canlı ölümü günün birin de mutlaka tadacaktır... Şurada şöyle bir tezat içindeyim acaba ölüm kurtuluş mu? Bence değil... Asıl olay öldükten sonra başlıyor ;) O yüzden lütfen içinden çıkamadığınız sorunlar için mutlaka bir uzmandan destek alınız..Herşey gönlünüzce olsun...

Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Sorunsuz dertsiz insan yoktur arkadaşım. Kaçmak, hele ki hayatına son vermeyi düşünme çözüm değildir. Zaman zaman hepimiz içinden çıkamadığımız bazı durumlar yaşayabiliyoruz ve değişik ruh hali dalgalanmaları gösterebiliyoruz. Bu gibi durumlar da pozitif düşünmek imkansızdır kontrolden çıkabiliriz. Bu noktada yapılabilecek tek şey bir psikolog yada psikiyatristen yardım almaktır. Ölüm size göre bir kurtuluş seçeneği olabilir ama hatırlatmakta yarar var. Aslın da şimdi ölüyüz gerçek hayat ahirette başlıyor. Burada bir takım yollarla çözümlenecek problemler vardır ama öbür tarafta pişmanlığın faydası yoktur. Siz kendinizi öldürürseniz ahiret hayatı boyunca bu eylemden yargılanacaksınız . Probleminiz her ne ise bizimle paylaşın. Belki konuşmak sizi rahatlatacak , bu olumsuz düşüncelerden arındıracaktır.