Evine geç gelen eşler için yapılacak formül

Ya wedud Allah in ismi dir sure degil. Batil inanclara inanmak dogru degildir. En guzeli dua we zikirdir.

bende bıktım 11 senedir Evliyim eşim hep aynı nekadar konussamda ağlasamda aynı Fransa'da kalıyorum gıdecek yerimde yok bıktım bu hayattan sorumsuzluğundan bıktım ne çileymıs yarabbim

cnm bende 12 senelik evliyim 3kizim var avusturyada kaliyorum senle ayni seyleri yasiyorum gurbetlik bir yandan kocamin yaptiklari bi yandan yoruldum artik haftada iki uc kez eve sabah gelirdi genelde hafta sonlari sonra bu senelerde helede son 2aydir eve gelmiyo bile gittigi yerde kaliyo sordugumda cok ickiliydik arabadaa uyuduk bi yerlerde yattik diye hep bahaneler uyduruyo kafayi yemek uzereyim artik delil aramaktan yoruldum telefonu elinden hic dusmuyo surekli elinde allahm islah etsin dogru yolu buldursun insallah hepsine elimden bisey gelmiyo sadece aglamak geliyo konusunca senjn psikolojin bozulmus deyip cikiyo offf offf allahjm sen yardim et biz kadinlara

Allah yardımcın olsun bende 13 yıldır evliyim ve nbenim eşimde eve geç geliyor çok zor bir durum ne yapıyorum hatasını kabul etmiyor hep kendini haklı çıkarıyor inan bende ne yapacağımı bilmiyorum ne olur arkadaşlar bana bir yol gösterin

ben iki yildir evliyim bi kizim var benim esimde hep gec geliyor ne yapsam fayda etmio !! annesi terbiye verseydi bole olmazdi !! burdan erkek annelere ses'eniyorum guzel yetistirin evladiniz !! bosanmak istiyorum ama korkuom piskopat aileme zarar verir kizimi elimden alir !! dua etmeye bile yoruldum

ben iki yildir evliyim bi kizim var benim esimde hep gec geliyor ne yapsam fayda etmio !! annesi terbiye verseydi bole olmazdi !! burdan erkek annelere ses'eniyorum guzel yetistirin evladiniz !! bosanmak istiyorum ama korkuom piskopat aileme zarar verir kizimi elimden alir !! dua etmeye bile yoruldum

Eşinizle konuşmayı deneyin.Eve neden geç geldiğini ,durumdan rahatsız olduğunuzu belirtin.Bu durum boşanmanız için ciddi bir gerekçe değil.Tabi 4 duvar ne olup bittiğini yaşayan olarak siz daha iyi bilirsiniz.İlla boşanmak istiyorsanız korkmayın.Tehdit ediyorsa polise başvurun .Mutlu huzurlu günler diliyorum..

Saçmalık dolmuş burası yılda bir defa gitse ne olur yani ne yapacaksınız siz evde keyif yaparken o adam izinsiz çalışıyor ömrünü veriyor

Geri