Evlatlık bebek almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seccc

Yeni Üye
Üye
Evlatlık bebek almak istiyorum
Derdim bebek çocuk esirgemeye başvurduk evlat edinme için fakat sonra gerçek aile geri almak isterse dava açıp alabiliyormus şimdi düşüncem bakamiyacak rızası olan birinden almak ama böyle biri nasıl ne zaman karşıma cikacak

Kurumun dediğine göre aileler arasında anlaşıp mahkemeye başvurup üstüne alıyormuş yine kurumun gözetiminde oluyormuş ama sadece elden almak oluyor yalnız hiç bir şekilde para olmayacak arada diyor hastane parası dahil ne var sanki hastane masrafları karsilansa

Selamlar, Evlatlık almak istiyorum deyince bende buradaki insanların birisinden istediğinizi zannederek az kalsın sizi siteden atıyordum. Sizin nezdinizde konuyu okuyan başka kişilere de yazmak isterim. Kesinlikle devletin resmi kanalı haricinde evlat edinmek saçmalıktan başka birşey değil. Siz annelik duygularınızı tadacaksınız diye başka insanların hayatı kararmasın. Devletin resmi manalı haricinde kişilerden lütfen çocuk almayınız. Biz site olarak ta bu tür şeylere kesinlikle karşıyız.

Televizyonlarda Özellikle Adana Meydan Doğum Evi hastanesinde yaşanılanların tamamını ATV ekranlarından izliyorsunuzdur. Öyle kanı bozuklar var ki tahminlere göre 70 bin ailenin canı yanmış durumda. Allah rızası için bu tür Çocuk Esirgeme haricindeki kişilerden asla ama katta çocuk almayın. Sitemizde bu şekilde istek yapan kişilerin mesajları silinecek, üye ise siteden atılacaktır.

Rabbim, İsteyen herkese nasip etsin. Bu arada sizin sorunuzu araştırarak yarın dediğiniz şeyleri sorularınızı aydınlatacağız inşallah.

Biri bana dese bakamiyacam alırım ama kurumun bana dediğide elden alsanda mahkeme kararı ile direk kurumumuzla bağlantı oluyor ve resmilesiyor dediler ben çocuğumun olsun diye başka tarafta bı annenin canı yansın istemem ben erkek kardeşimin çocuğunu bile almaya kıyamam annesinden ayırmaya ama çocuğunu atacak bırakacak birinin bebeğini alırım anca

Bana bu sitedende deseler ben bakamiyacam mahkeme yoluyla başvurup alirmisin? Alırım o zaman

Tamamda kim çocuğunu atıyor anlamış değilim. Eğer durumunuz var ise kanunlar çerçevesinde Çocuk Esirgeme kurumuna başvurmanız en mantıklı karar olacaktır.

Merhaba, bu sitede çocuk alanda verende yok. Kaldiki böyle bir şeye biz izin vermeyiz. Evlat edinmek istiyorsanız çocuk esirgeme kurumuna gidin. Resmi ve güvenli yollardan evlat edinin. Resmi yollardan evlat edinmek zor olabilir fakat yaptırımlar hem sizin hemde evlatlık alınacak çocuğun faydasınadır.

Birileri çocuğunu atiyorda ben alacam demedim sizin yazdığınız msja göre onu yazdım kaldiki çocuk büyüyünce ailesi arayıp bulamayacak bı çocuk istemiyorum bu sitedende böyle beklentim yok başıma bela değil bebek istiyorum ama yasal olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri