Evlatlık bebek almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adsız.png

Bende kullandığınız kelime ve sitemizin prosedürüne , kanunlara göre cevap verdim. Sizlerin yada bizlerin kullandığı yanlış bir cümle başımızı ağırtabilir..

Derdim bebek çocuk esirgemeye başvurduk evlat edinme için fakat sonra gerçek aile geri almak isterse dava açıp alabiliyormus şimdi düşüncem bakamiyacak rızası olan birinden almak ama böyle biri nasıl ne zaman karşıma cikacak
Sizinle nasıl irtibata geçebilirim

Derdim bebek çocuk esirgemeye başvurduk evlat edinme için fakat sonra gerçek aile geri almak isterse dava açıp alabiliyormus şimdi düşüncem bakamiyacak rızası olan birinden almak ama böyle biri nasıl ne zaman karşıma cikacak
Merhaba bi numara bırakırsanız
Birileri çocuğunu atiyorda ben alacam demedim sizin yazdığınız msja göre onu yazdım kaldiki çocuk büyüyünce ailesi arayıp bulamayacak bı çocuk istemiyorum bu sitedende böyle beklentim yok başıma bela değil bebek istiyorum ama yasal olarak
Size ulaşabileceğim bir numara varsa sevinirim

merhabalar mesajinizi okudum bem suan 2 aylik hamileyim evlilik disi gebeligim var ve bunu ailem bilmiyor izinde vermzelr bem bu cocugi aldirmakta istemiyor eger beklerseniz size verebilrim gizi kalmak sartiyla benim cevrem ailem bilmeden
merhabalar mesajinizi okudum bem suan 2 aylik hamileyim evlilik disi gebeligim var ve bunu ailem bilmiyor izinde vermzelr bem bu cocugi aldirmakta istemiyor eger beklerseniz size verebilrim gizi kalmak sartiyla benim cevrem ailem bilmeden
Size nasıl ulaşabilirim?

Topluma faydalı en iyi yatırım insan'a yapılan yatırımdır düşüncesini savunarak bir insan evladını kesinlikle kanuni yollarla bir kız çocuğunu evlat edinmek üzerime almak istiyorum okutmak topluma faydalı insan yetiştirmek arzusu ile buraya baş vurdum yaş sınırım 3 yaş ile 5 yaş sınırıdır saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri