Evlenip Boşanmış Erkekle Evlilik

slm kızlar..bnde eşinle boşanma aşamasında olan bir erkekle beraberim..bir çoğunuz diyebilir neden boşanmadan birlikte oldun die ama seviyorum onu ayrılmayı gözüm almadı..bende eşimden ayrıldım ve 24 yaşında bir bayanım...şuan görüştüğüm kişinin iki kızı var biri 8 yaşında biri 5 aylık ve ben birlikte bir hayatımız olduğunda ne gibi zorluklar yaşayacağım bilmiyorum...gözüm çok korkuyor..oncelıkle ailem izin vermez diye düşünüyorum benım cocuğum yok çünkü çocuğu olan birine sıcak bakarlarmı bilmem..onun dışında asıl ben bu adamla geleceğim varmı bilmiyorum

Ben de 2 yıl evlilik yaşayıp boşanmış biriyle birlikteyim. Boşanmış biriyle olmayı hiç hayal etmiyordum. Kendim nişanlanıp ayrıldığım için insanlar önyargılı oluyorlardı. Ben de birilerinin tavsiyesi ile boşanmış da olsa onunla tanıştım. Dünya görüşümüz, anlayışlarımız uyuyor benim bir erkekten beklediğim şeyler onda var. Ama gel gör ki onun boşanmış olması kafamı kurcalıyor. Ona aşık olduğumdan emin değilim ama bir çok konuda anlaşıyoruz. Birlikte bir ömür geçirilebilecek biri diye düşünüyorum. Benden 8 yaş büyük, ailem de kararı bana bırakıyor ama ben ne yapacağımı bilemiyorum. :(

Bende evlenmiş ayrılmış bir bayanla evliyim.Birde çocuğu var.Hep çevremden çocuklu bayanla mutlu olman çok zor dediler dinlemedim.Ne mi oldu çok haklılarmış.Ne kadar sevsende o çocuğu kabul edemiyor sevemiyorsun.Başka çocukları çok seviyorum ama evdeki bana farklı geliyor.İnanın çekilmiyor.

benimde karım vefat etti çocuğum da var kim evlenir evlenecek bayan çocuğumu istermi bakabilrmi çok zor ya

bence olaya psikolojik yada bilimsel değil de dini açıdan bakmak lazım geleceği kimse bilemez ama istihareye yatarsak eminim rabbim en doğru yolu gösterir.

merak etme bende senin gibiyim sürekli gelgitlerim var ve sevdiğim halde bu şekilde düşünmem beni ondan ister istemez soğutuyor, nasıl davranacağımı bilemiyorum özellikle onun yanındayken değilde o yokken yalnız kaldığımda sürekli düşünüyorum bunları ona yansıtmamaya çalışıyorum ama yalnız kalıncada kendi kendime düşünüp kafamda kuruyorum bu durumda nasıl davranmam gerektiğini neler düşünmem gerektiğini bilemiyorum

benimde eşimin ikinci evliliği benim ilk ve 8 yaşında oğlu var eşimin ama oğlu bizle yaşamıyor annesinde eşim 19 yaşında evlenmek zornda kalmış evlenmeden hamilelik olunca ama aynı evde yaşammaışalr kadın almanyada eşim türkiyede yaşamış 3 yıl evli kalmışlar ben evleneli 2 sene oldu ilk başalrda çok korktum nasıl olacak die hattaailemin bile haberi yoktu bi annem bi babam biliyordu başka kimse bilmiyor halend e izin vermezler diye korktum . ikinci eş durumu insanı baze rahatsız ediyor bazen düşününce ama eşim bana bunu hiç hissettirmedi eşimle bunun sorununu şükür yaşamadım ama çevremdeki insanalrdan doalyı yaşadım yani eşimin çevresi ve ailesi ilk evlendiğim sıralkar çok yıprandım ama şimdi şükür düzledi kimse ağzını açamıyor artık ağırlımı koyunca ama bu şekildeki evlilkleri uzn süre düşünmek laım evlenemden önce

Hayatım 1 yıl önce tanıştım ve ailem ortalığı yıktığı için olmaz dedim kesin kes ailem evlenirsem tekrar geri dönemessin dedi ki göe alamam böyle bir evliliği 1 yıl hiç aramadı aslında aramış ama fark etmemişim bir arkadaş vasıtasıyla sordurdu neden açmıyor diye neyse tam 1 yıl sonra bir msj attı tebrik msj ı ben cevap verince gelicem karşılarmısın dedi.Arada 10 saat var başka bir ilde yaşıyor ve çok kararlı bir şekilde ailenle tanışmak istiyorum her konuda istediğim sensin dedi ve tanıştırdım adamı kovmaktan beter edeceklerini sanıyordum karşılamaları bile berbattı ama karşılarında kendinden ve isteklerinden emin bir adam buldular her sorularına cevap veren biri sonuç haftaya yüzükler takılıyor. Ben bu konuda hiç bir şey yapmadım sadece emin ve güvenilir olması yatti boşanmış olması ailemi olumsuz etkilemişti ama demekki değişebiliyormuş. Umarım hayırlıdır ve başa kadar sürer.

mrb arkadaşlar aynı kaderi paylaşıyoruz...bende eşimin ikinci karısıyım.aynı düşünceler tabiki bende de var ne yapacağımı bilmiyorum kısacası nerden başlayacağımı bilmiyorum eşim 32 yaşında ve benden önceki eşide 26 yaşında araları 6 yaş ben ise 18 yaşındayım biliyorum şaşıracaksınız evet eşimle aramız 14 yaş oldukça fark var ama sevdim görücü usulü oldu ama sevdim hem de çok sevdim tabi o beni onu sevdiğim kadar sevdimi bence hayır her erkekte olduğu gibi evlendikten sonra çok değişti evet benimde düşüncem artık heralde ilk evliliğinde yaptığı hata her neyse artık yapmaz düşüncesi vardı ne oldu yanıldım bildiğim tek şey erkeklerin asla değişmeyeceği ilk eşiyle evlilikleri 3 sene sürmüş ve biz daha 5 aylık evliyiz ki şimdiden başladı mutsuzluluğumuz kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoruz ama tek olduğu için yeme içme bir..3 görümcem var evin tek geliniyim ve bu o kadar zor bişeyki bir insanın 3 tane görümcesi olması ne demek anlatamam yani yaşanması gerekir yani anlayacağınız o kadar mutsuzum ki eşimi kendime nasıl bağlayabilirim nasıl çekebilirim inanın hiç bilmiyorum kafam o kadar karışık ki sizce ne yapmalıyım ayrılmalımıym yoksa sabırlımı olmalıyım ne olur akıl verin çok mutsuzum... okuyupta ilgi gösterenlere çok teşekkürler iyi akşamlar diliyorum................

bende evlenip boşanmış bir erkekle evlendim.tanıştığımda 18 yaşındaydım 19 da nişanlandım ve evlendim 20 de anne oldum.eşim benden 14 yaş büyük. ewt evlenirken herşey güllük gülistanlık olacağını sanırsınız ama yanılıyorsununz.tabi son pişmanlık fayda etmez ya her neyse. eşim evine çocuğuna çok bağlı bir insan.her şeyi düşünür ev için.ama sizin için kılını kıpırdatmaz.her daim 2.plandasınız.asla güzel bir söz bir iltifat yalnız başınıza romantik bişeyler yaşamak bunların hiç birini sakın hayal etmeyin. yoksa hayal kırıklığına uğrarsınız.ewt dışardan bakınca eşim mükemmel bir insan.her istediğimi yapıyor.evinde tek bir eksik yok.çocuğuna çok düşkün.kumarı içkisi yok.dövmez hakaret etmez.ama asla sizin onun için özel oldunu hissettirmez size. çünkü adam yaşamış yaşayacağını. yani demek istediğim adamda heves kalmamış hiçbirşey içn.onun istediği kavgasız gürültüsüz sessiz sakin tartışmasız ne eğlence ne de kavgaya yer olmayan 4-5 çocuklu bir aile istiyor.kızlar tecrübe konuşuyor sakın boşanmış erkekle evlenmeyin. şimdi ben anneme diyorum boşanacam annem diyor ki kızım sizin bir sorununuz yok ki manyak mısın.daha da sayacaktım ama uykum geldi valla haaa bide eşinizin tlf de devamle gizli aramalar olacak onuda unutmayın kendi kendini yiyip bitireceksin acaba kocam eskisini unutmuşmu diye ama asla emin olmayacaksın.bekarlar ölmedi bu kadar dertle boğuşacağınıza dertsiz bir hayat seçin hayat kısa ve inanın hiç kimsenin eskisini düşünmeye değmez.hepinize bol aşklar

Geri