Evli adami sevmek

H

Hayal33

Forum Okuru
Evli adami sevmek
Aslında bu bendeki ne bilmiyorum kimseyle konuşamıyorum anlatamıyorum öğretmenime farklı şeyler hissetmeye başladım ayrıca evli ve çocuğu var kendimle okadar çok kavga ediyorum ki dusunduklerim yanlış hatta çok ayıp ama kendimi tutamıyorum aslında çok utanıyorum o okadar iyi bir insan ki bana olan yaklaşımını yanlış anlıyorum belkide kısaca anlatayım bi kaç ay oldu tanisali ve bu süre içerisinde 5_6 kez kendi geldi sarıldı 3,gün üst uste sarıldığı bile oldu gözlerini surekli kendimde yakalıyorum tahtaya bile bakamıyorum hayatımda biri olup olmadığını merak ediyor direk sormuyor ama dolaylı yoldan soruyor çok üzülüyorum bugün rüyamda bile gördüm onlara gitmiştik karısını çocuğunu gördüm çocuğunu bana veriyordu ona bakiyodum oda eşinden ayriliyodu galiba çıkmazın icindeyim ve yaş farkı var aramızdaki sizce yanlis mi anlıyorum ve surekli eski sevgililerinden bahsediyo

her öğrencinin mutlaka beğendiği sempati duyduğu öğretmeni olmuştur bu ergenlik dönemini yaşayan her birey için bence normal bu dönem genelde geçici olur zaten ne o öğretmen kalıcı o okulda ne de sen emin ol bir yıl sonra düşüncelerin çok farklı olacak belki 1 yıla kalmaz bile.. Hatta bu yıllar sonra büyüdüğünde gülümseyerek anlatacağın güzel bir anı olarak kalacak hayatında :) ;)

Sen kaç yaşındasın kaçıncı sınafa gidiyorsun ? Senin öğretmenin neyin kafasını yaşıyor da sana eski sevgililerinden bahsediyor ? Sapıkmıdır nedir ? Hiç bir öğretmen öğrencisiyle böyle diyaloglara girmemeli . Uzak dur öğretmenim dediğin şahıstan. Daha fazla yazmak istemiyorum gerçekten acayip gerildim..

Geri