evli amirim ve ben.. :S

böylelerini taksim meydanında ıbreti alem için sallandıracaksın utanmadan yazmıs bide :boxing:

arkadaşlar bence insanların hayat tarzlarına ve seçimlerine saygı duymalıyız, sizler böyle birşey yapmak istemeyebilirsiniz ama bu kişi bunu seçmiş ve bunu itiraf etmek istemiş, itiraf ettiğine göre yaptığının yanlış olduğunu biliyor demektir, çünkü artık dayanamayıp bunu itiraf etmiş, ama bu kadar yüklenmek çok yanlış, evet kadının yaptığı bir yanlış, ancak bence evli adamın yaptığı daha da yanlış, kadın evli değil ve özgür, istediği kişiyle birlikte olabilir, ama adam evli, onun öyle bir hakkı yok, eğer varsa ozaman boşanıp öyle ne yapacaksa yapıcak, biz kadınların sorunu da bu işte, herşeyde hep hemcinslerimizi suçluyoruz, peki ya erkekler, burada ben kadında çok da suç bulmuyorum, asıl suç evli adamındır, adam adam olsaydı da kadını geri çevirip eşini aldatmasaydı, demek ki adam adam değilmiş

Tövbe yarabbi ! K***e olan kader değilde bence siziniz . Bu nasıl pişkinliktir yahu . Nasıl bir edepsiz ahlaksızsın sen .Birde iyi b.k yemiş gibi anlatmış . Adi kadın..Mutlaka evlenmişsindir ve umarım aynı şeyi sanada başkası yaşatır .

Geri