evli amirim ve ben.. :S

ne kadar güzel olsan ve alımlı kızım yerin belli inanki eğlenmek,gezmek,ask.maşk bittiyo herkes evine gidiyo.......

Birgün gelir çirkin olan karısının aldatıldığı gibi sende aldatılırsın. Bugün karısına yapan yarin de sana yapar önemli olan güzellik kalp güzelliğidir yüz güzelliği değil

sende ar ve namus kavramı yok.
ben evlenincede bu ilişki sürecek diyorsun!!! seninle evlenecek olan kişiye hiçmi üzülmüyorsun onu şimdiden boynuzlamışsın!!! Allah korkusu yokmu utanma yokmu sende? yatakta inanılmaz diyorsun aş****ıksın.

Bence en iyisini yapmışsın. Güzelsin, alımlısın, 10 sene sonra menopoza girecek aniden yaşlanacaksın. Hazır gençliğinde ne halt yiyorsan ye, diğer insanların haklarına saygılı olduğun sürece bişey olmaz. Diğerlerinin ne dediğine aldırma. Çoğu tutucu zaten a-seksüel. Çoğu da seni kıskanıyor. Go girl go................................ ;)

Edep yahu. Edep. Ama illada edep. Allah aşkına edep. Lütfen bu nasıl bir itiraf. Bu nasıl bir düşünce ve nasıl bir amaç. Diyecek çok şey var ama anlayan olurmu bilmem o yüzden söz söylemeninde hükmü yok

pardon ama bu ilişki sen evlendiğindede sürecekse neden evleniyosun? bu ne kadar bencil bir durum.ne kadar acımasız bi insansınki evleniceğin adamında hayatını karartıyosun.sen kimsinki hem evlenip hemde bu ilişkiyi sürdürüceksin? kendini ne zannediyosun anlamadım.bulunmaz hint kumaşımısın?sürücekse evlenme be ne evleniyosun.kaç yaşındasın bilmem ama sen hangi aklı yaşıyosun ya? inanamıyorum bu nasıl bir yaşam ve düşünce tarzıdır? bu ne kadar kendini değersiz kılmadır.şaşkınım ve acıdım cidden.çok doğru bişey yapıyomuşsun gibi gerile gerile yazmışsın bide bu ilişki bitmicek diye.vay be demek bosanmıcaklar sımdı sen yuva yıkmamısmı oluyosun bosanmıyolar diye ay ne kadarda düşünceliymişsin helal be yürü.allahım sen büyüksün ya bu nasıl bişey ya.hayatın bu kadar değersizse devam et ne diyim.

yazmıym dedm ama k.b tutamadm kendimi ayrıca ne mal olduğunda ortada hani.. böyle bi ilişkiyi dvam ettrmemelisin yuva yıkann yuvası olmaz ve bu ilişkiyi pişmanlıklarınla üzüntülerinle değilde grur vericiymiş gibi anlatıyosun ahlaksızlık diz boyu aklı desen ona bişy diymiyorm gram akıl olsa bunları yapmzdın hadi yaptın diyelm burda pişkn pişkn anlatmazdın rabbm akıl fikr versın doğru yoldan şaşırtmasın kimseyi

benim evliliğimde böyle basit böyle şeref... böyle kaşar böyle böyle böyle yazcak çok şey varda yazamıyom allhından bul doğruysa ben adamın evli olduğu kadın adına sevindimböyle birşerefsizden kurtulmuş aynı duyguları sende tadarsın inşallah başka bişey demiyorum benimde başlarda mutlu olan evliliğim böyle bir soysuz yüzünden biticek ben kurtulcam kendi adıma nasıl sinirlerim bozuldu yaaa :(

Geri