evli amirim ve ben.. :S

• Konbuyu başlatan julyetx
Lamazi

Lamazi

Yeni Üye
Üye
Valla yaptıklarını bi suç olarak değil övünerek anlatmışsın pes doğrusu tek bişi söylücem sana karşı taraftaki bayanın yerine(çirkin dediğin bayan) senin kızın olsaydı ne yapardın önce çuvaldızı kendine batıracaksın inşallah bu çukurun içinden biran önce çıkarsın...

ASİPeRi

ASİPeRi

Yeni Üye
Üye
sade_soda' Alıntı:
julyetx arkadaşım unutmayalım ki imtihan dünyasındayız, çirkin diye telaffuz ettiğin bayanın yerinde sende olabilirdin.
aynen bide hiçbir kadın aldatılmayı hak etmiyor çirkin veya güzel fark etmez
hem adam mutsuzsa başansın seni alsın

aphrodit3

aphrodit3

Yeni Üye
Üye
özledim_seni' Alıntı:
ya insan bunu kendini nasıl yakıştırabilir
bide gurur duyuyormuş gibi anlatıyor ben böle insanlara ardamarı çatlamış diyorum
yinede kötü bişey demek istemiyorum bu mübarek aylarda Rabbim senide islah etsin
Rabbim herkese bi akıl vermiş önemli olan o aklı nasıl kullandığın...
Rabbim seni ıslah etsin
sen amirinin karısına çirkin diyosun ama o kadın senin yanında dört dörtlük ve senden üstün önemli olan güzellik çirkinlik değil karakter meselesi senin karakterinde ortada...
heralde herkesin "vaaay be kadına bak nası cesur herşei döktü helal olsn doğru sölüosun kahpe kader senin bi suçun yok devam et" diceeenii sandı o yüzden böle pişkin anlatmış. yorum yapan bütün meleklere yürekten katılıorum. umarım evlencei adamda bu arkadaşı o "çirkin kadın " konumuna koyar. ve evlenrse emnm böle olucak. şaşırarak okudum yazdıklarını. geleceğini merak ediorum...

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
ya ben böyle itiraflara yorum yazmiycam artik :D itiraf edersin bundan pismanlik duyarsin tmm ama bu ....ler resmen isin dalgasindan allah sizinde basiniza verirde görürsünüz anyayi konyayi :p

B

BIackAngel

Yeni Üye
Üye
Burada söylenmesi gereken tek kelime senin gibilere lanet olsun julyetx....... .Unutmaki hiçbirşey karşılıksız kalmaz ne burada ne öbür tarafta.

G

gülay72

Yeni Üye
Üye
senin gibiler ortalıkta oldukça biz kocalarımızı zor tutarız

RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
bazı kadınlar hakediyo bnce aldatılmayı:)bu a ayrı bi konu

sana gelince ......... evlenmeden kocasını aldatmayı düşünen bi kadın ALLAH seni bilidği gibi yapsın bizim gibi namusu için yaşıyan içinde ALLAH korkusu olan kadınlarların da adı kadın senin gibi ...... da adı kadın olcak senin gibilere prim veren uckuru gevsek erkeklerimizde de sucun yarısı tuuu ALLAH sizi geberin gidin hele bide internet yosmaları sizin gibiler yüzünden evdeki karısının kıymetini unutan erkeklerinde ALLAH bin beelasını
tövbe yarabbii

A

aptalaşık

Yeni Üye
Üye
yazık yazık çok ayıp etmişsin senin duygularına sahip çıkman gerekti

Şevvall

Şevvall

Yeni Üye
Üye
ya iğrençsin sana inanamıyorum ne biçim insansın sen bu ne hayasızlık ne utanmazlık bravo acayipte pişkinmişsin

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
kader kahpe değil..
kahpe olan sensin bence..
kusura bakmada..

B

Bilgimeclisi

Forum Okuru
sen allah tarafından yaratılan canlılardan bile aşalık durumuna düşmüşsün allah c.c. sana yardımcı olsun

A

Aysun_melek

Yeni Üye
Üye
ben boşuna yazmayacağım yorum bile yapmak istemiyorum, deperli zamanımı harcamayacağım

Hayalet

Hayalet

Üye
Üye
Hem cinsine öyle çirkin dersen ayıp
ama sonuçda imtihan dünyasındayız
bugün çirkin hem cinsineyse
yarında sana olabilri sadece yazıkkkkkaşınma

S

sevgi_melegi

Yeni Üye
Üye
ben de şahit olmuştum bir kere böyle bir ilişkiye bi iş arkadaşım yapıyordu daha doğrusu benim arkadaşım değil de vardiyada çalışan kızlardan biri amiriyle beraberi üstelik evli olduğunu bile bile. ilginç bir birlikteli!!!!!ayıp yani

PeLiNiM

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
yazan konuyu açıp gitmiş
noldu acep akıbeti merak ediyoruzhahaha

E

eda_nazar

Yeni Üye
Üye
hangi açıdan bakarsan bak kötü bir durum ama kurtulmaya çalışmamak daha kötü...insan hata yapar yapabiliyor ama ders alıp aklını başına toplamalı.

Lara74

Lara74

Daimi Üye
Üye
Yüreginize saglik kizlar.Cok güzel benzetmissiniz.Korkusundan birdaha birsey yazamamis.Bosuna dememisler:kadinin en büyük düsmani yine kadindir diye...

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
smiley İtiraf Ediyorum 1
B İtiraf Ediyorum 40
K İtiraf Ediyorum 15
Büşraa. İtiraf Ediyorum 2
B İtiraf Ediyorum 10
ASİMELEK İtiraf Ediyorum 2
I İtiraf Ediyorum 4
I İtiraf Ediyorum 19