evli amirim ve ben.. :S

• Konbuyu başlatan julyetx
lahana.bebek

lahana.bebek

Yeni Üye
Üye
(Büyüğümsün diye saygıyla yazıyorum yoksa sözümü hiç sakınmam!)
Arkadaşım televizyonda yeni bir dizi başladı, izliyor musun?
Bir gemi kaptanı, sırf güzel bir Hollandalı bayan için, güzeller güzeli ve bunca yıl onun kahrını çekmiş karısını ve en büyüğü 21 en küçüğü 6 yaşındaki 4 mükemmel evladını uçurumun kıyısına bırakıyor. Siz ve sizin gibiler bu dizide olduğu gibi çok eleştiri alıyorsununz.
Hadi böyle bir hatayı yaptın, tamam! Ama ya amirin seni kullanıyorsa. Ki bu dizideki bey de karısına hala o eski aşkla bağlı ve Hollandalı bayanının ileriki yıllarda bir heves olduğunu anlayacak.
Dilerim yaptığın hatanın farkına varırsın. Ya boşanıp ilişkinizi sürdürürün, ya da ilişkinizi kesin.
Evet, kader kahpe, çünkü bu zavallı kadıncık aldatan bir eşe sahip!
kaşınma

ebe melek

ebe melek

Üye
Üye
bence yalnislik yapyon kizim yuva yikanin yuvasi olmaz bence

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
jülyetmisin nesin romeyonu bulamadında elin adamınamı kapaklandın söylenecek bir çok sözü arkadaşlar yazmış ama işki burnun yansın

brcngkhn

brcngkhn

Yeni Üye
Üye
Ben okuyunca gerçekten inanamadım. Bide anlatmışsın. Böyle bir şey senin de başına gelebilirdi. illa ki o adamın zaaflarından faydalanman anlamına gelmez. Bir an önce aynaya bak ve kendin için dua et.

aysegül87

aysegül87

Hamiş Melek
cok irenc birsey ya hadi adamla bir olup karisini aldatiniz ya nasil ben evlenirsemde devam edicek diye biliyorsun ne bicim bi insansin ailenin namuz serefi hicmi umrunda degil kusura bakma ama daha cok sey görüceksin sen...

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
sadece pes diyorum ve kendine gel i de ekliyorum.. bizlere karışmak düşmez ama cok yanlış cok.....

M

Misafir

Forum Okuru
Bu konuyla ilgili bir küfür ihbarı aldım ama ne yazık ki gözlerim buğulu göremiyorum :D:D

Arkadaşlar lütfen burda küfür etmeyin içinizden geçirin :D:D

_zeybet_

_zeybet_

Yeni Üye
Üye
Allah şaşırtmasın yaa ben neye şaşırdım biliyomusunuz ben evlenincede sürcek dioya arkadaşım yapmışın bi terbiyesizlik yakmışın bi aileyi bide evlencen elin oğlunu yakcan ayıp günah bukadarını yapma bari Allahtan kork

ebe melek

ebe melek

Üye
Üye
ya malesef böyle bi sey yazmiisn sen ama yaziklar olsun sana ki cok qururu duyarak yazmisin ya inanamiyorum valla :S o kadinin yerine sende ola bi sey sizin basiniza gelseydi ne yapardiniz cok merak edyorum

A

acemm

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar dicek söz bırakmamışlar.banada bu kaldı neden boşanmıyor peki eşi çirkinse yada sen neden onun evli olmasına tahammul ediyorsun .bütün erkekler çirkin eşlerini boaşsınlarmı bunasıl iitiraf yaa tamma aldatıyonuz bari biraz üzül yapıyorum ama seviyorum de sevgide yok adam yatakta iyi diyorsun. yetmiyor karısı çirkin, diyorsun agzından tek kelime sevgi sözü çıksa bu kadar kızmıcam sana inanki ama sen üstüne onu aşalıyorsun işte buna tahammülüm yok aldatmana bile var ama buna yokkkkkkkkkkkkk.desenki aşııgm arkadaşlar seviyorum ,suçluyum bilyorum desen kabul etsen bu kadar tepki almazdın:kafa:

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
ben içimden gelenleri tutuyorum ağzımdan çıkmıoo ama içimde patlıcak o olcak... ayyyy pööffffff

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Rüya tamam içimden geçiriyorum ama lütfen burası Melekler Mekanı yahu size göre değil :D

yaasemin

yaasemin

Banned
sana cok guzel seyler soylerdim ama degmez guzellik gecici allahhh yaratmiş cirkin diyemezsin tek bir kaza seni cirkinler kralicesi yapar guzelligine guvenme bence bu dunyann bide oteki tarafi var vayyyy haline hhaaa bide baskasinn olan birsey hic bir zaman senin degildir guzeliiiimmmmmmm

WaH_sHe

WaH_sHe

Yeni Üye
Üye
Hayat bana malesef ki insanları yargılamamayı ve kınamamayı öğretti. O yüzden herkes yaşadığını bilir derim, susarım. Ama senin pişkinliğin karşısında hayretlere düştüm.. Sen ne kadar yasak ilişkin sayesinde egolarını tatmin edersen et adın her zaman "kıdemsiz" yada "ikinci kadın" olarak kalacak...

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
smiley İtiraf Ediyorum 1
B İtiraf Ediyorum 40
K İtiraf Ediyorum 15
Büşraa. İtiraf Ediyorum 2
B İtiraf Ediyorum 10
ASİMELEK İtiraf Ediyorum 2
I İtiraf Ediyorum 4
I İtiraf Ediyorum 19