evli amirim ve ben.. :S

Yüreginize saglik kizlar.Cok güzel benzetmissiniz.Korkusundan birdaha birsey yazamamis.Bosuna dememisler:kadinin en büyük düsmani yine kadindir diye...

etme bulma dünyasi bu ,sen evlendigimdede devam edicek demisin ,iyi b.... yersin aferin,birgün anne olursan evlatlarindan cikar senin günahin hic merak etme,allah seni zaten biryerden tepe taklat düsürür nerden geldigini sasirirsin,senin gibi insanlarla konusmayi gec yolunu degistirmek gerek ,azmisin sen ,bir arkadasinda dedigi gibi uckuruna sahip cikan erkeklerde var,bir pismanlik duymadigin belli,birgün gelir o cirkin dedigin kadindanda beter olursun bellimi olur ,kader bu .

pes diyorum.. okurken bile beni aştı bu durum dedim yani nereye gidiyor böyle neler oluyor kadınlarımıza biz kadınlar her erkekte bir çiçek olmak yerine tek erkekte bir buket olsak diyorum hani nasıl olur anladıgım kadarıyla bak forumdakı butun kızlar kadınlar karsı cıkmıs sana hepımız tek buket olurken sen nıe öle her gönülde olasınkı

belkı kızdın bıze ama bunu böyle pişkin pişkin anlatmanda bizi kızdırdı...

hiç mi utanman yok senin bi de marifetmiş gibi anlatmış itirafa bak halinden memnunsun baya .....Allah ıslah etsin seniii de o adamıı daaa

ya ne oluyorr bu millet nereye gidiyorr...evli bri utan bee .... az şerefli ve namuslu oll...nasıl bir karaktersinn bee birde utanmadann tavsiye vermiş senin gibilerin tavsiyesine ihtiyacımız yokk nesin sen biliyormuş nesee deymezsin yüzüne tükürülecek kadınsın bee....

çirkin huysuz ama o bayan o adamın eşi ve çocuğununda annesi evlilik öyle sanıldığı kadar basit bir denklem değildir başta saygı sadakat ve güven olacak onunla birlikte olacaksın madem başka bir insanın hayatını neden mahvediyorsun ki ama emin ol o bayana yaşattıklarını birgün sende yaşayacaksın bir laf vardır keser döner sap döner gün gelir hesap döner eeee o hesap sanada dönecek

Geri