evli amirim ve ben.. :S

Valla kusura bakmayin AMA bunun kahpe kader ile hicbir alakasi yok :11:

Rabbim akil fikir , namus, ar damari vermis ...

Tabiki neyazikki bazi sahislar kullanmayi bilmiyor.

Aslinda üzücü olan ne biliyormusunuz, böyle birseyi yasiyor olmaniz degil.

BUNDAN GURUR DUYARAK BAHSETMENIZ GERCEKTEN COK ÜZÜCÜ!!!

Neyse alan memnun satan memnun...

Rabbim o masum cocuga/cocuklara acir insallah...
(ve kimseyide uyarmaniza gerek yok, allaha sükür uckuruna sahip olanlarda var bu dünyada)

Elestiriye acigim dediniz, nacizane fikrimi döktüm ortaya..

Bu mübarek ayda islah olmaniz dilegiyle...

Allah razi olsun senden..

bunu okurken resmen cildirdim ben burda tarihe bile bakmadim ne zaman yazilmis diye..Böyle kadinlar yüzünden babalarimiz erkek kardeslerimiz belkide eslerimiz nice yuvaalr yikiliyor..Kadin cirkin diyor cirkin olsada namusunu serefini bes paralik etmemis senin gibi..Sana ne denilse azdir ALLAHindan bul.. Genel evindeki kadinlarin bile bir gururu vardir sen onu bile kaybetmisin..

Allah razi olsun senden..

bunu okurken resmen cildirdim ben burda tarihe bile bakmadim ne zaman yazilmis diye..Böyle kadinlar yüzünden babalarimiz erkek kardeslerimiz belkide eslerimiz nice yuvaalr yikiliyor..Kadin cirkin diyor cirkin olsada namusunu serefini bes paralik etmemis senin gibi..Sana ne denilse azdir ALLAHindan bul.. Genel evindeki kadinlarin bile bir gururu vardir sen onu bile kaybetmisin..

ya nekadar rahat bır bayan şok oldum

bütün mesajları okumadım ama okuduğum sayfalarda yazılanlara hiç cevap vermemiş malum insan bence bu kocaman bir yalan bir fantezisini paylaşmış arkadaş

Sen ne yüzsüz bir kadınmışsın yaptığının yanlış olduğunu bılıyosun ve hala devam edebiliyorsun.O çocuğa yazık bence hemen ayrıl çok büyük günaha giriyorsun kimbilir evlerine gidip kadına çok ta yakın görünüyorsundur.Zavallı kadın şimdi seni dost sanıp dertleşmiştirde nerden bilecek kocasının metresi olduğunu çok yazık ayakta uyuyor kadın inşallah sende yaşarsında nasıl bir duygu olduğunu anlarsın.yazık ne hale geldik onu gectim kardeş yatakta harika diyo oooooopu

Son düzenleme:
Sana gülüyorum tatlım o adam bugün karısını aldatıosa yarın seni aldatıcak seni kullanıyo sadce sen onun metresisin sadce .. kardeş bide eleştirilere açığım diyo eleştirileceğini allahtan biliyo yani

Son düzenleme:
Geri