evli amirim ve ben.. :S

Bu konuyla ilgili bir küfür ihbarı aldım ama ne yazık ki gözlerim buğulu göremiyorum :D:D

Arkadaşlar lütfen burda küfür etmeyin içinizden geçirin :D:D

Allah şaşırtmasın yaa ben neye şaşırdım biliyomusunuz ben evlenincede sürcek dioya arkadaşım yapmışın bi terbiyesizlik yakmışın bi aileyi bide evlencen elin oğlunu yakcan ayıp günah bukadarını yapma bari Allahtan kork

ya malesef böyle bi sey yazmiisn sen ama yaziklar olsun sana ki cok qururu duyarak yazmisin ya inanamiyorum valla :S o kadinin yerine sende ola bi sey sizin basiniza gelseydi ne yapardiniz cok merak edyorum

arkadaşlar dicek söz bırakmamışlar.banada bu kaldı neden boşanmıyor peki eşi çirkinse yada sen neden onun evli olmasına tahammul ediyorsun .bütün erkekler çirkin eşlerini boaşsınlarmı bunasıl iitiraf yaa tamma aldatıyonuz bari biraz üzül yapıyorum ama seviyorum de sevgide yok adam yatakta iyi diyorsun. yetmiyor karısı çirkin, diyorsun agzından tek kelime sevgi sözü çıksa bu kadar kızmıcam sana inanki ama sen üstüne onu aşalıyorsun işte buna tahammülüm yok aldatmana bile var ama buna yokkkkkkkkkkkkk.desenki aşııgm arkadaşlar seviyorum ,suçluyum bilyorum desen kabul etsen bu kadar tepki almazdın:kafa:

Geri