evli amirim ve ben.. :S

Allah cc hayayi anlimiza imani kalbimize yazsin ,yaptigin cirklinlige hayasizliga
terbiyesizlige namussuzluga ,burdakilerinide sahid tutuyorsun ya diyecek söz bulamiyorum ve Allah resulunun hadisi ile noktaliyorum ..

Günahini aciktan ilan edenden daha zalim kimse varmi (hadisi Serif

İşte budur.Nokta.

Allah cc hayayi anlimiza imani kalbimize yazsin ,yaptigin cirklinlige hayasizliga
terbiyesizlige namussuzluga ,burdakilerinide sahid tutuyorsun ya diyecek söz bulamiyorum ve Allah resulunun hadisi ile noktaliyorum ..

canım sana katılıyorum Allah islah etsin bölelerini

bu nası bı seydır yha nası böle konusabılıosnn sen yha:mad: kendıne cok guvenme kızımmmm bak kısa sure sonra sende eskırsın;) akıllı ol kımseyede cırkın demeye hakkın yok senın asıl cırkınlık senın ruhuna ıslemıs kı sende cıkıp utanmadan bunu anlatabılıosnnn aslında takdır edıorm senı:D:D gercekten ne kadar aciz oldugunu ortaya koymussun helal olsun....hersey ıkı bacak arasında degıldır yavruumm;) unutma ınsanların vıcdanı ve kalplerıde vardır...hade eyv...;)

:dil::dil: 3 yıl bitmek üzere.. yanlış olduğunu biliyorum, acımasız eleştirilerinizede açığım.. amirim ile birlikteliğim iniş çıkışlarla tehlikelerle bu zamana kadar geldi. evli çocuğu var.. eşi maalesef çok çirkin.. :S çirkinlik bir tarafa huysuz, eşini sürekli üzüyor, şahit oldum :( ayrıca çok yakışıklı, çok karizmatik, çok başarılı.. yatakta ise inanılmaz.. :) burdan çıkacak ders "EVLİ HANIMLAR EŞİNİZ HER AN ALDATABİLİR, ONU İHMAL ETMEYİN" ben mi, ben hiç rahatsız değilim bu durumdan boşanmayacaklar merak etmeyin. çocuğu ortada kalmayacak.. ben mutluyum o da mutlu.. ben evlendiğimde de sürecek bu ilişki.
ha bi de; etrafımızdaki insanlar bizi birbirimize bilmeden çok yakışıtırıyorlar, bay x evli olmasaydı kesin julyetx i kandırır evlenirdi diyorlar. EE şimdi kahpe kader değil de nedir bu? :(:serefe:

ben okurken seni bulup bi kaşık suda boğmak istedim. hayatında hiç bir zaman
güzel mutlu bir aşk yaşayamayacaksınn hiç bir zaman mutlu bir yuvan olmayacakk. yuva yıkanınn yuvası olmaz bunu o beynine sok. merak etmeyin boşanmayacak diyorsun boşansa daha iyi beeeee kadına birde çirkin diosunn sen önce aynaya bak ne halt yediğine bakk. allah belki sana güzellik vermiş olabilir ama ar namus ve gurur vermemişş.utan utannnnnnnnn. terbiyesizzzzz.
bide ne kadar yüzsüzzzsünn sen kızımm buraya gelip anlatıyosunn.
yüce rabbim bunu senin yanına bırakmaz merak etme. gün gelir devran döner ettiğini çekeceksin.
içimmdenn sana öle laflar saymak istiyorummkii ama şurda terbiyemm müsade etmioo.
allahımm o kadınıda o pislik uçkur düşkünü ş.............z den kurtarsınn.
allah sanada akıl ar namus versin. senin gibileri asmalı asmalııııı.
uatanmazzzzz.ahlaksızz.

quote_icon.png
Seida´isimli üyeden Alıntı

ayyyyy vallaaha çok güzel sölemişsinn ağzına diline sağlıkkk.

evli kadınlara öğüt verecek son insan sensin bence şuan bu forumda. pişkinlikle yaptıklarını anlatıyosun ki bu yorumları alacağını bile bile yazdın bunları acımasız eleştiri yapan biz değiliz acımasızca birinin günahına giren sensin. Allah seni ıslah etsin ne diyeyim

Söylenicek söz yok kelimelerin bittiği yerdeyim Allah islah etsin böylelerini o kadıncağıza da Allah sabırlar versin
Yaptıklarının cezasını bu dünyada çekmezsen merak etme ahiretide var bu dünyanın...
Er yada geç yaptığının cezasını çekiceksin.
Yorumlarımızı okuyo musun bilmiyorum hatta verdiğimiz ters tepkiden sonra siteye girdin mi o da bi muamma eğer okuyosan sözlerimi töğbe et derim. Yoksa halin harap
Rabbim akıl deryalarından çıkarmısın...
Yine de büyük konuşmayın arkadaşlar, kınamayın bi gün bizim başımıza da gelebilir bizim başımıza gelmezse kızımızın torunlarımızın kardeşimizin başına gelebilir.
Hayatta hiçbi şey büyük konuşmaya gelmez.
Allah kimseyi bu duruma düşürmesin...

Bence dalga amaçlı girmiş yazmış..

Bu kadarda ar damarı çatlamış biri olurmu yahu..

Pişkin pişkin yazmış Sanki çokdoğal birşey yapmış gibi.

Ben inanmıyorum forumlara böle dadanan adamlar oluyor saçma sapan şeyler yazıp milleti oyalıyor.

Gerçek olsaydı yada gerçekse dencek çok kelime var ama yazmam..

Günaha girmem böle biri için..

:nur: Güzelim sen benim elime düşecektin en acımasız eleştiriyi ben yapardım o vakit..!

Bence dalga amaçlı girmiş yazmış..

Bu kadarda ar damarı çatlamış biri olurmu yahu..

Pişkin pişkin yazmış Sanki çokdoğal birşey yapmış gibi.

Ben inanmıyorum forumlara böle dadanan adamlar oluyor saçma sapan şeyler yazıp milleti oyalıyor.

Gerçek olsaydı yada gerçekse dencek çok kelime var ama yazmam..

Günaha girmem böle biri için..

:nur: Güzelim sen benim elime düşecektin en acımasız eleştiriyi ben yapardım o vakit..!

:hhh: vallaha doğru diosunn hee bende yorumumu yazdıktan sonra düşündümde bencede dalga amaçlı yazılmış bişey :D:D

Geri