evli bi adamı sevmek suçlumuyum...

blueinsec

Yeni Üye
Üye
evli bi adamı sevmek suçlumuyum...
önce kendimi anlatayımmm. ben işyerinde o kadar sade bi insandım ki. insanların beni fark etmemesi için elimden geleni yapan biriydim. bi zamanlar işte. çok sade giyinen çok bol giyinen hatta kendine hiç bakmayan birisiydim. çünkü çalıştığım insanlar .çoğu erkek ve evli olmalarından kaynaklıyıdı ayrıca ağır bi depresyondan çıkmanın verdiği izleri taşıyan salak bir kızım işte.. geçen sene bir erkek geldi... hiç alıcı gözle balmadım adını bile bilmiyodum biri sorduğunda onu ismini bile bilmediğim için güzel gözleri olan çocuktan mı bahsediyosunuz diyordum. ama oda onu beğendiğimden değil sadece diğerlerinden ayırt edici özelliği gözlerinin olmasıydı. sonra beraber çalışmaya başladık.. yan yana diz dize. bu arada bana iltifat ediyodu.. gözlerin aynı benimki gibi diyodu... ben başımı eğip duymamazlıktan geliyodum yada kiminle buluşcağımı soruyodu nereye gideceğimi....felan hatta bi gün sinemaya gidelim diyodu. çok iyi anlaşıyodukk. hatta birbirimize benzediğimizi fark ettim... ama evliydi. sadece arkadaşım olabilirdi. öyle oldu ilk başta hiç aklıma kötü bişey gelmedi . onunla sinemaya gitmeyi kabul ettim.. tamam dedim ama arayacağı aklıma bile gelmedi. öylesine bi söz gibi geldi. ama aradı gittik.

ve sonra buluştuktan sonra: onun bana asıldığını gördüm ama neden bana asılsın dedim. yakışıklı adam benden daha iyisini bulur dedim hem evli. ben kötü niyetliyim dedim.. ama yinede ona güzelce uyardımmm...çünkü biz aynı yerde çalışyodukk. ondan uzak durmam için onu şikayet etmem lazımdı...fakat edemezdim insan olarak ona değer veriyodummm.. hem benim adım çıkardı.. sonra altı ay hiç buluşmadık ama bu arada:

ben ameliyat oldum beni aradı. başka sıkıntılarım oldu yine aradı ilgilendi..sonra yine oturduğum yere geldiği bi gün boş vaktim var gel konuşalım dedi. ben yalnız ve çöok arkadaşı olmayan biri olduğum için mi bilmem hayattan sıkıldığım içinmmi olur dedim. o bana yine asıldı...ben yine kibarca uyardım... ki susmam için dudklarıma dokundu. işte o anda bişey oldu bana. ona aşık oldum.
evime gittim. iki hafta ölü gbiydim. ondan uzak durdumm. kaçtım heryeden Allaha dua ettim. ne olur ya canımı al yada başkasını kısmetii karşıma çıkar diye adam evliydi çünkü.... sonrasında yine buluşalım dedi nedense olur dedimmm.... belki soğrum ondan nefet ederim dedim.. ama nerde.. o benle konuşurken gözlerime bakmadığnı fark ettim

acaba neden diye düşünüyodum hep... sordum neden gözlerini kaçırıyosun dedimm. iddeaya girelim dedim kim kaçıracak gözlerini dedim o kaçırdı güldüm ama ben bakarsam sana dokunurum tutamam kendimi dedi ve öpmeye başladı...ben o anı anlatamam sana. şu an neyiz bilmiyom.. benden önce başka bi kadın varmış.. başkalarıda varmış benle görüştüğündede varmış hepsini anlattı. karısı bunlardan birini öğrenmişii kavgalıydı fakat hepsini bırakmış. internnette bile aldatıyomuş eşini yapmıyomuş artık...düzeldim dedi. o zaman benide terk ettin dedim yok diyor etmedim diyor... peki beni neden terk etmiyosun diyorummm. cevap vermiyor. senin neyinim diyor cevap vermiyor...bikeresinde herşeyimsin dedi. sadece o. ümit vermek istemiyor. aslında benide terk etmek istiyor yapamıyor

ben beni terk etmesi için üstüne gidiyom terk etmesi için uğraşıyomm bazennn. en sonunda yaptı terk etti... sonra iyi dedim sendeki değerimi görmek için üstüne gitmem lazımmış bi lafımla terk ettin dedimm. bana dediki ne olur sus beni kaybetmek istemiyosan dedi.. ben onu terk edemediğim için onun üstüne gidiyom ama ben çok kötü oldumm...yapamadımm kabul ettim tamam susuyorum dedim. şu an neyiz bilmiyommm. aramızda ne var onuda bilmiyommm. istese bir sürü kız ayarlar.... ama ben onun için neyim bilmiyorummm. ben okyanustaki boş bi kayık gibiyim nereye gittiğimi bilmiyommm.

benim olmayan bana ait olmayan birini seviyommm... bana maddi olarak ait olmasınıda istemiyomm. Sadece Allaha dua ediyommm. Hiç bişey anlamıyorummm kendimden nefret ediyommm. karısını seviyosa benimle ne işi var....karısına dönsün. yada bbenden ne istiyor..

nefsine hakim ol canım şimdi istekleriyle bunaltıyo seni çok iyi düşün canm bu senin için zor bir imtehan..allah kimseye keldıtamayacaği dert yüklemez..

Seninle de esini aldatir sonra da seni de terk eder canim, ya bu bir hastalik olmus onda sanirim aldatms hastaligi, ne olur hayatini berbat etme degmez yasadigin hayal kirikligina.

Geri