evli bi adamı sevmek suçlumuyum...

benim olmayan bana ait olmayan birini seviyommm... bana maddi olarak ait olmasınıda istemiyomm. Sadece Allaha dua ediyommm. Hiç bişey anlamıyorummm kendimden nefret ediyommm. karısını seviyosa benimle ne işi var....karısına dönsün. yada bbenden ne istiyor..

içini dökmüşsün bize haklısın yardım bekliyorsun fikir istiyorsun. eğer yazımı okursan şunu bilmeni isterim: o adamın eşinin yerine koy kendini ozaman ne kadar yanlış yapmakta olduğunu anlayacaksın. birincisi yaptığın dinen zina, bile bile kendini ateşe atıyorsun.ikincisi niçin gençliğini evli bir adamdan medet umarak geçiresin ki. ben zaten o adama adam demiyorum Allah kimsenin başına vermesin. En korktuğum şeydir aldatılmak Allah göstermesin kimseye. oldu ki o adam karısından ayrıldı ve seninle evlendi seni de aldatmayacğına ihtimal verirmisin? madem çok yakışıklı başkalarına da bakabilir ilerde senden sıkılıp. evet aşk vardır inanıyorum ama gerçek aşk sevgiye dönüşendir. senin helalindir. bence sen aşık değilsin ileride gerçekten aşık olduğunda bu yaptığının ne kadar yanlış olduğunu anlayacaksın. fikrimce derhal bitirmelisin bu ilişkiyi. umarım hayatın yoluna girer...

benim olmayan bana ait olmayan birini seviyommm... bana maddi olarak ait olmasınıda istemiyomm. Sadece Allaha dua ediyommm. Hiç bişey anlamıyorummm kendimden nefret ediyommm. karısını seviyosa benimle ne işi var....karısına dönsün. yada bbenden ne istiyor..[/quoanladigim kadariyla vicdanli birisin durumdan hosnut degilsin .kendinede o kadincagizada yazik etme.seni sadece kullaniyor cunku bi cok kadin olmus dedigine gore eger mutsuz oldugu icin sevgi ariyo olsaydi bir kere olurdu.

Walla ben bu masumhane anlatıma ınanmadım açıkçası önce alt zemını yumuşatarak anlatıyor kendını madur gösterir gıbı.Adam zaten afedersın şrfszın teki o bellı emın ol senıde karısınıda herkesıde kullanıyor ben o adamada sanada yazıklar olsun dıyorum

walla şekerım bende ı dönem depresyondaydım cocugumla tek yaşadım 15 sene ama hıc senın gıbı pesıme dusen evlı adamlarada yeşil ışık yakmadım açıkçası

bana yaklaşan her adam şu muameleyı gordu benden ( bıle kımlıgını goreyım evlımısın degılmısın ısyerı adresınıde alayım lütfen ondan sonra çıkarız yemeğe hayhay ) dedım
cogu çuvalladı bılgın olsun
öyle yok psıkolojım bozuktu ekonomik sıkıntım vardı vs gecıcen onları

ben rhametlı anamı hatırlıyorum penceredekı desenlı perdeden bayram arıfesı bana tulum dıktı garıbım paramız yok dıye benım anam depresyonda degılmıydı vardır elbet sıkıntılarıda 1970 şerdeyiz bu arada dıkkatını cekerım o yıllar..

şimdi modern hayat almış basını gıdıyor..isteyen ıstedıgıne oh ne güzel bazen hakkattende tayyıbe hak vermıyorda degılım hanı kapansın mıllt demiyorum ama azıcık ahlak ya allah askına

bu adam dolandırıcı bacım zaten bu erkek mılletının cogunun mayasında var uçkur pzvnklerı

hanı bı ınsan bı kere bı halt yer bunalımdadır karısıyla atışmıştır ayrılık aşamasına gelmiştir vs vs bunu anlarım bı daha yapmayacagınında sinyalını hareketlerıyle verır.

aman öf ya gerıldım sabah sabah bu ne yahu

evli birini sevmek büyük bir hata, hatta senin anlattığın adam tam bir şerefsiz. bir çok kez eşini aldatmış. unut gitsin. ancak yorumlarda Allah korkusundan bahseden insanlar olmuş, ancak Kuranı Kerimde Nisa suresinde erkeklerin 4 eşe kadar alabileceği yazıyor. Gene Kuranı Kerimde sizin için hayırlısı tek eştir diyor. yani tek eşli olmayı tavsiye ediyor ama 4 eşe izin var. Tabi bunun bazı şartları var. bir kere nikahı herkesin bilmesi gerekli. gizli nikah olamaz ve ilk eşin rızası olması lazım. Kısacası Evli birini sevmek günah değil, ancak nikahsız yaşamak zina günah.

evli birini sevsende iki sonuçtan başkasının yaşanması imkansız ya eşini bırakıp sana gelecek adın yuva yıkana çıkacak ya da genelde olduğu gibi hep böyle kaçamaklardan sonra karısına dönecek. yazık.

ben beni terk etmesi için üstüne gidiyom terk etmesi için uğraşıyomm bazennn. en sonunda yaptı terk etti... sonra iyi dedim sendeki değerimi görmek için üstüne gitmem lazımmış bi lafımla terk ettin dedimm. bana dediki ne olur sus beni kaybetmek istemiyosan dedi.. ben onu terk edemediğim için onun üstüne gidiyom ama ben çok kötü oldumm...yapamadımm kabul ettim tamam susuyorum dedim. şu an neyiz bilmiyommm. aramızda ne var onuda bilmiyommm. istese bir sürü kız ayarlar.... ama ben onun için neyim bilmiyorummm. ben okyanustaki boş bi kayık gibiyim nereye gittiğimi bilmiyommm.

valla yaptığınız tamamen yanlış bişey, konuyu açarken masummuş gibi hikaye yazmışsınız ama bence masum değilsiniz, keşke 50 tane adamla dolaşsaydınız ama evli bir adamla dolaşmasaydınız, sizi sevdiğini falan sanmıyorum yavaş yavaş avına yaklaşıyor işte,tek üzüldüğüm karısı, ne siz ne o adam üzülünecek değilsiniz masımda değilsiniz, Allah akıl fikir versin ne diyim

Başkası yapsana sana o durumda sevmek suç mu diyebilir misin? Ksura bakma ama o kadının yerinde olucaksın ilerde sende. Acı ama gerçek bu. Bir kez aldatan yine yapar. Şimdi seninle aldatıyor yarın seni de aldatıcak.

valla yaptığınız tamamen yanlış bişey, konuyu açarken masummuş gibi hikaye yazmışsınız ama bence masum değilsiniz, keşke 50 tane adamla dolaşsaydınız ama evli bir adamla dolaşmasaydınız, sizi sevdiğini falan sanmıyorum yavaş yavaş avına yaklaşıyor işte,tek üzüldüğüm karısı, ne siz ne o adam üzülünecek değilsiniz masımda değilsiniz, Allah akıl fikir versin ne diyim
canım bende sana katılıyorum masumiyet filan yok ortada.. sen yap yap sonra masumum de olur mu öyle şey,, bi kere yuva yıkanın yuvası olmaz zaten. bu ne saçmalık böyle..

evli adama olan aşk mı sahimi bu ? adamın eziyetini kahrını karısı çeksin gözü dışarda olan adam karısını kötülesin diger saftirik i oynayan da aşıgım diye ortada dolansın ne ala memleket

Geri