Evli hanımlara Erkeği eve bağlama Tüyoları!!

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Evli hanımlara Erkeği eve bağlama Tüyoları!!
eşi eve bağlamak için dua erkeği eve bağlamak için dua eşini kocamla barışmak eşimle barışmak
Erkeğinizi kendinize yada evinize bağlamak için çeşit çeşit öneriler var. İş bunları uygulamada. Yazı her nekadar şaka yolu ilede anlatılmış olsada özü doğru...Başarılar diliyorum...

meleklermekani10-9769.jpg

Eğer ev hanımı iseniz, eşinizi kapıda güler yüzlekarşılayınız. “Hoş geldin hayatııııııım!” falan deyiniz. Ekşimiş yoğurt gibi bir suratla kapıyı açıp, adamcağızın moralini sıfırlamayınız.

Eşinizi güzel giysilerle karşılayınız. En güzel giysilerinizi eşiniz için giyiniz. Evin içinde eski, buruşuk, – ne bileyim – öyle gelişi güzel giysilerle dolaşmayınız.

Eşinize ikide bir kayınvalidenizi şikâyet etmeyiniz. İleride kendinizin de kayınvalide olacağınızı hiç unutmayınız. Eşinize; ” Kayınvalide pamuk ipliği olup raftan düşse, gelinin başını yarar,” dedirtmeyiniz.

* Adamcağız kapıdan içeri girer girmez; yok ” Musluk su damlatıyor,” yok ” Şu dolabın kapağını bir türlü tamir etmedin, ” yok ” Ayakkabımı tamirciden almayı gene mi unuttun yoksa? ” demeyiniz. Bunları söylemek için, uygun bir zamanı bekleyiniz.

Falancanın kocası şöyle yapıyor, böyle yapıyor diyerek; başka erkekleri eşinize örnek vermeyiniz. O erkeklerle evli olan kadınların kimbilir ne dertlerinin olduğunu düşününüz. ” Dertsiz baş, bir tek bostan korkuluğunda bulunur,” atasözünü anımsayınız.

* Her doğum gününüzde, evlenme yıldönümünüzde, anneler gününde, sevgililer gününde, yılbaşında; eşinizden illâ ki bir hediye beklemeyiniz…….Bu devirde zırt- pırt ne hediyesi öyle! Eşiniz evi nasıl geçindireceğini düşünürken, sizin ondan ikide bir hediye beklemeniz biraz insafsızlık olur. ” Keçi can derdinde, kasap para derdinde,” derler sonra. Eşiniz, ” hediye yardımı ” almıyor ki devletten. Hem unutmayın ki, ” Bir akçe ile, dokuz kubbeli hamam yapılmaz” mış.

Şu altın, gümüş merakınızdan vazgeçiniz. “Ayranı yok içmeye…..” misali ; eşiniz para sıkıntısı çekerken, bir de siz onu masrafa sokmayınız. Bu tutkunuzu yenmeye çalışınız. Daha da olmazsa, kendinize imitasyon takılar alınız. Herkes sarraf değil ya, kimse anlamaz.

* Eşinizi iş yerinden sık sık telefonla aramayınız. ” Çok naz, aşık usandırır” mış.

Arada bir eşiniz, dışarıda yemek yediğinde, arkadaşlarıyla buluştuğunda; eve gelir gelmez ” Nerde kaldın? ” diye üzerine atlamayınız. Böyle yapacağınıza; ” Nasıldı yemek? İyi vakit geçirdin mi hayatım? ” diye sorunuz.

Yaramazlık, huysuzluk yapan oğlunuza kızıp, eşinize “Aynı sen!” demeyiniz.

Eşinize sık sık veya arada bir ” Seni seviyorum,” deyiniz.

* Bütçenizin kaldırmayacağı harcamalara girmeyiniz. İçinizden , “Azıcık aşım, kaygısız başım,” deyip, kendinizi teselli ediniz… İkide bir ” Şunu alalım ! ” , yok ” Bunu alalım ! ” diye eşinizin başını ağrıtmayınız. Huzurunuz kaçtıktan sonra, alınan hiçbir şeyin sizi mutlu etmeyeceğini unutmayınız. ” Kan kusana, altın leğenin faydası ne!” diye kendi kendinize sorunuz.

Eşinizin akrabaları geldiğinde, onları güler yüzle ağırlayınız.

Kendilerini memnun etmenin, aslında eşinizi de memnun etmek olduğunu unutmayınız. ” Hanımın hısımı gelince oklavalar şıkır şıkır; beyin hısımı gelince dişler şıkır şıkır,” atasözünün uygulayıcısı ve doğrulayıcısı olmayınız.

Herhangi bir nedenden dolayı eşinizle küstüğünüzde,barışmak için ilk hareketi eşinizden beklemeyiniz. Barışma hareketini siz başlatınız. Ne kaybedersiniz ki!

Eşinize , hiçbir zaman başka kadınların aldıklarından, yaptıklarından söz etmeyiniz. Yok ” Hülya Hanım çok güzel bir takı almış”, yok “Aslı ya eşi, evlenme yıldönümlerinde bir yüzük hediye etmiş,” gibi. Nenize lâzım elin on koyunu, beş keçisi! Kim ne yaparsa yapsın…..

Unutmayın ki en büyük varlık, mutluluk ve sağlıktır.

mutsuzum

ben 7 senelık evlıyım bı kızım var 6 yasında her sey normal gozukse bıle gercekten hayatım cok mutsuz gecıyorben 60 kıloyum esımde 65 kılo ama evlenırken kılomu cok sevıyordu sımdı ıse bahanemı ne anlamadım kılomu kafaya cok takıyor cok kılolusun işte her kezın karısı cok zafıf falan deyıp benı assalıyor gıbı aynı bı işi olsa nereye gıttını soylemek ıstemıyor yanı benı ınsan yerına bıle koymuyor bu nedenle bı kere bosandım ama sonra yapmıcanı dedı ve gene evlendık ama 15 gun gun sonra gene aynıydı artık mutluluk nerdeyse kımdeyse bı arayısa gırdım ama bu bana rahatsızlık verdı yanı ben sadece kocama aıt olmak ıstıyorum ne olursunuz bana bı yol gosterın yorumlarınız için şimdiden tşk

Son düzenleme:
ben 7 senelık evlıyım bı kızım var 6 yasında her sey normal gozukse bıle gercekten hayatım cok mutsuz gecıyorben 60 kıloyum esımde 65 kılo ama evlenırken kılomu cok sevıyordu sımdı ıse bahanemı ne anlamadım kılomu kafaya cok takıyor cok kılolusun işte her kezın karısı cok zafıf falan deyıp benı assalıyor gıbı aynı bı işi olsa nereye gıttını soylemek ıstemıyor yanı benı ınsan yerına bıle koymuyor bu nedenle bı kere bosandım ama sonra yapmıcanı dedı ve gene evlendık ama 15 gun gun sonra gene aynıydı artık mutluluk nerdeyse kımdeyse bı arayısa gırdım ama bu bana rahatsızlık verdı yanı ben sadece kocama aıt olmak ıstıyorum ne olursunuz bana bı yol gosterın yorumlarınız için şimdiden tşk

Zayıflayacaksın.. Fedekarlık olacak yaptığın. En önemlisi sağlığında düzelir. Birde erkekler herzaman yanlarında taşıyacağı birini isterler. Gideceği yere seni götürmemeye başlarsa yarın götürecek birini bulur. Zerrin Özer bile zayıflayıp aynı kocayla yeniden evlendi.

ben katılıyorum bu yazılara..ve bi çogunu uyguluyorum eşimde eve hergün gelir işten çıkar çıkmaz..evcilmen bi eşim var..birbirimizi çok seviyoruz..allah bozmasın

Güleryüz göstereceksiniz fakat üzerine fazla düşmeyeceksiniz..bırakın o sizin peşinden koşun..ben öyle yapıyorum :))

ya niyehep biz uğraşırız eş bağlamak için anlamam.onlarhiçfedakarlık yapmasın hesap vermesin hayatını yaşasın sen çouklarınlayaşa sonra bahanebol kilo aldın ben send3n bişeybeklemiyorum falan filann.....kırışıkkremleri alıyor benimkocam .kilosu yokama spor salonundan çıkmıyor kıyafetler,n, yeniledi. Artıkbıktımbunlardan h,çm,doğrusu çatmaz

onceden eşim beni çoh seviyordi artik her şeyime laf soyliyor başka kizlari heyal edyor ve beni her zaman aşagliyor bir tane 1.bucuk yaşnda olumuz var 3 senelik evliyim ve eşimi çeh sevyom beni geli sevmesi için ne yapmalyim lutfen yardam edin teşekurler

teşekkürler bilgi icin handanca :)
zayıflamak konusuna gelince ilk önce sağlığınız için baslayın kendiniz icin yapın sonra kocanızıda kendinizide mutlu edin :)

Geri