Evli hanımlara Erkeği eve bağlama Tüyoları!!

bende esimden sikayetciyim hatta dun gece tartistik her tartismamizda beni sucluyor ama ben onun her zaman yanindayim ufak bi problemi olsa sey biti gibi yaninda bitiyorum hep ilgili ve sefkatli davraniyorum ama bana hic bi tepki vermiyor bi gun demedi senin bilmem neyini cok seviyorum yada fark bisi hatta uzun zamandir seni seviyorum bile demedi öküz:) cok monotun bi hayatimiz var evde bi sohbet yok esimde bi guler yuz yok bense ona surat asmadan 32 disimi surekli gosteriyorum aslinda karakterimde var guler yuzluluk ben hayatimda kimseyi kiramam hep iyilikle yaklasirim fedakarimdir ama benim öküz bunlari gormuyor dun geceden beri babama gitmeyi dusunuyorum yada turkiyeye (yurtdisinda yasiyoruz) biraz yalniz kalsin istiyorum belki o zaman birseyler degisir ona gore benim suclarim sunlarmis inanin incir cekirdegini doldurmaz o isten gelince ben diyormusum ki hadi bi yerlere gidelim hadi bisiklet surmeye gidelim hadi orman yuruyusune gidelim mesela hollanda bize cok yakin ve uzun zamandir denize gitmedigimiz icin bi hafta sonu atlayip hollandaya denize gidelim diyorum ona bile asiri tepki gosteriyor belki diyeceksinizki adamin maddi sikintisi var hayir yok cok sukur maddi sikinti cekmiyoruz esimin calistigi is yeri esime ait sabah gidip ogleden sonra 2 gibi yada en fazla 3 de eve geliyor agir bi is yaptigi yok bunaldim bunaldim bunaldim ve bana diyorki sana rahatlik batiyor bu sekilde davranarak icimdeki sevgiyi aski öldürüyor lutfen yardim edin bi fikir verin yol gosterin nerde yanlis yapiyorum ?????

Asıl rahatlık kocana batıyor canım eş sorumluluğunu kavraması gerek ilgi ilgi herkes ister saksıdaki cicek bile yerinde duruyoo ama ilgi olmayınca sulanmayınca soluyooo

mrb ben 26 yaşında ve 2 cocuk annesiyim,eşimle aramızda büyük bir soğukluk var :( o kadar mutsuzumki hayattan beklentilerim azaldı ve hiç bişiden zevk almıyorum:(severek evlendik hatta il dışı olduğu için ailemi ikna etmek zordu velhasıl kelam aştık herşeyi ve evlendik, 1,5 senedir yataklarımız ayrı ben bebeğimle yatıyorum o ise odada:( kişilik olarak çok şen şakrak birisiyim ukalaık olmasın güzelimde ama sorun nerde anlayamıyorum ona bu yazdığınız ve dahada coğunu yappmışımdır ama yok bizim öküz de tık yok,boşanmak çözümmüş gibi geliyor ama cocuklarım babasız büyümesin mantığıyla hareket ediyorum ne kadar doğru orası tartışılır:(

benim eşim her zaman olmasadaa haftada 2 üç defa alkol alıyorr bnde alkol aldıgı zamanlarda cok üzülüyorum daha dogrusu cekemiyorum çünkü içemiyor anında sarhoş oluyorr bnde bu defa suratımı asınca daha kötü seyler oluyor ne yapmalıyım içkiyi cok sık olmayıp arad bir içmesine nasıl yardımcı olabilirim?

slm canim sanirsam sende bizdensin:D:Dyani gurbetci.sorun suki ,burda cocuklarin her istedigi yapiliyor,yada yapilmis,herkeste bir doyumsuzluk var.kendilerini kokmus almanlarla bir tutup bizi de onlar gibi genis zannediyorlar. herkes kendi hayatini yasasin,himse karismasin bana ,bütün gün calistim vs...ich weis alles gleich .

Merhaba ben 4 senelik evliyim ama eşim arkadaşlarına çok önem veriyor ben bakimima çok düşkün birisiyim şimdi kendime güzelim dersemm çok saçma olur kendini beğenmiş gibi ama çocuğumuz olsun istiyorum hergün dua ediyorum ama eşim de istiyor ama tedavi görmek istemiyorum diyor evde hep tek başımayim kafayı yicem lütfen yardim edin bana yol gösteren

Vala canım hepimiz busorunları yaşıyoruz biz kadınları kaderi neyapalım Allah yardım cımız olsun

Geri