Evli hanımlara Erkeği eve bağlama Tüyoları!!

Erkeği eve bağlamak değilde erkeği evde tutmak desek daha doğru olur erkeği eve bağlamanın bir çok yönetim vardır eğer bu yöntemleri uygulayıp başarılı olmazsanız medyum beyhan hanımla iletişime geçerseniz size erkeği eve bağlama konusunda yardımcı olacaktır.

ben bu saydiklarinizi fazlasiyla yaptim..noldu sonuc ortada erkek deilmi hepsinin cani cehenneme..canimizi yakmaktan bisey yok...

nasıl yapıyorsun bunu ban da anlatırmısın

Ekşimiş yoğurt gibi bir suratla kapıyı açıp, adamcağızın moralini sıfırlamayınız.

* Adamcağız kapıdan içeri girer girmez; yok ” Musluk su damlatıyor,” yok ” Şu dolabın kapağını bir türlü tamir etmedin, ” yok ” Ayakkabımı tamirciden almayı gene mi unuttun yoksa? ” demeyiniz. Bunları söylemek için, uygun bir zamanı bekleyiniz.

tek sorun bunlar :D

hep bizz fedakarlık edelim ya bu nedir, onlar hiç düzelmesin, kilo onların olunca balkon olsun adı kadınların olunca tipsiz olsun,erkek değilmi hepsinin dibine kibrit suyu

kilon gayet normal artı kafaya takma ben 4 yılllık evli 2 çock annesiyim we 52 kiloyum eşim de bana şişman diyo ama şaka anlamında söylüyo ben se geerçek sanıpküsüyorum eşine burdaki düşüncelerini söyle asla çekinme beni yanlış anlama belkide sorun dış görünüşünde değildir hani derlerye gece hayatı evliliğin sırrı diye belki sizin öyle bir sorununuz wardır yada eşine herzman gözüktüğünden farklı gözük başka giyin farklı makyaj yap ne biliyim dene işte ama eşinle mutlaka konuş biryere giderken onu n üstüne gidip onu sıkmak yerine canım biraz erken gel özlüyorum filan de cebine küçük tatlı sözler yazan kağıt koy mesaj at ama asla eşinden çekin me.):)inan mutlu olacaksın

Geri