evliler odası

valla benim evliligim artık oturdu :asskim:bence 11 sene oldu yaptıgımız şeylerin sebeblerini biliyoruz arada tabiki oluyo ama tuzu biberi tadında :laugh:

bu arada pelinim yazılarını çok beğendim emeğine sağlık.ben bazen kapıda suratsız karşılamayı çok yapıyorum ama hiç hoş bir davranış olmadığınıda biliyorum.işimin sitresi,ev işleri bide bebiş olunca insan çok yıpranıyo malesef...bu arada nasılsınız melekler bayadır yazamıyodum hem benim işlerim hemde siteden kaynaklanan arıza nedeniyle umarım hepiniz çok iyisinizdir haftaya güzel başlayıp çok güzel bitiririz

Nedense anlamiyorum bazi erkekler birinin sevdiginde bunun neden dillendiremiyor, benim esim bundan cekinmiyo, 7 yildir beraberiz bunun 4 yili evlilik gecen esim ya askim fark ettin mi 7 yildir seni seviyorum demeden bi günümüz gecmedi dedi:zuha: günde en az bidefa diyomusuz :D:D güzel oluyo bunu duymak ya....

Ya ben eşime diyorum seni seviyorum diye ama o birgün olsun bana seni seviyorum demedi bende çok üzülüyorum acaba eksik bi tarafımmı var diye düşünüyorum...
Eee canim,sadece soz ile bekleme bunu,demek ki esin duygularini soz ile gosteremiyor,bunu hareketleri ile gosterirse mutlu sana,yoksa sadece sozde kalsa davranisa gecmese o da kotu.Tabiki kadinlar sevildiklerini her an duymak istiyorlar fakat davranislar daha onemli bence.

Her zaman seni seviyorum denmese bile hareketlerle hissettirilir:D
Kuru kuru sevmeler de bir yere kadar:piha:
Ama ikisi bir arada ise çifte kavrulmuş olur hahaha

heralde bu aralar kimsenin fırsatı olmuyo girmeye 3 gündür bakıyorum hep aynı yerdeyiz kızlar.hadi canlanında sohbet edip kaynaşalım nerelerdesiniz hhhhhuuuuuuuuuu

Geri