Evlilik Dışı Hamile Kalsanız Ne yapardınız?

Ce: Evlilik Dışı Hamile Kalsanız Ne yapardınız?

Hemen evleneceksek sorun yok ama evlilikyoksa aldırırım yapmasaydım demi ama.

çok zor bir durum...kendisinden hamile kaldığımı varsayılan kişinin sorumluluk alıp almamasına göre aldırır ve aldırmazdım..Hemen evleniceksek aldırmam..

Çok derin bir konu yaa.Bence sorun evli olup olmamak değildir, sorun karşındaki erkeğin buna deyip deymiyeceği onun böyle birşeyde ne yapacağıdır hemen evlenirsem aldırmam da değildir. Zaten karşımda ki erkek adam gibi adamsa gerekeni yapar yok adam değilsede zaten ben adam olmıyanla değil çocuk yapmak, arkadaşlık bile yapmam. Bana göre bu karşındakinin sorumluluk sahibi olmasıyla alakalı ki sonuçta bir insanın karekterini öğrenmeden yatağa girecek bekar bir bayanda kendini düşünmediği için çocuğu hiç düşünmez.

bekar bir bayan olarak en azından annemin bizleri babasız büyütmesinden yaşadıklarını gören bir tanık olarak ve 16 yaşından sonra babasız kalan biri olarak
şundan eminim çocuk sahibi olmak çok büyük cesaret ve sorumluluk gerektirir.dünyaya çocuk getirmek marifet değildir önemli olan o çocuğa güzel bir gelecek vermek ve ruhunu doyurmaktır.Doğurmakla anne olunmaz.!
Ben evlilikten bile korkuyorum ki kaldıki çocuk sahibi olmak

hmm böyle birseyi düsünmek bile cok zor......aldırmaya calısırdım heralde ama cok zor seyler yasardım heralde mantıkmen dusununce allah yazdıysa bozsun kimsenin basına gelmesin cok zor bir durum

böyle bişey söz konusu bile olamaz olur varsayalım aldıracağımı zannetmiyorm kıyamam ben ona ama onunda geleceğini düşünmek lazım dimi karşındaki adammı diye bi bakarsın ufffffff gerçekten çok dern bi konu

Geri