Evlilik Dışı Hamile Kalsanız Ne yapardınız?

böyle bişey söz konusu bile olamaz olur varsayalım aldıracağımı zannetmiyorm kıyamam ben ona ama onunda geleceğini düşünmek lazım dimi karşındaki adammı diye bi bakarsın ufffffff gerçekten çok dern bi konu

katılıyorum sana melekcim....

Evlilik dışı öyle bir yakınlaşmada mı bulunmak aman Allahım . Allah yazdırsa bozsun yarabbim.
Zina ne kadar büyük günah yaaaa. Düşüncesi bile felaket.

Maalesef bir "oyun" değil bu. Bu talihsiz olay ve daha nice talihsizlikler başıma geldi. Banka kredisiyle aldığımız evin taksitlerini ödeyemedik,banka el koydu,sattı ve ben yine de 100 bin TL borçluyum,kredi kartlarımdan dolayı haciz üstüne haciz... bireysel borçların hacizleri... İntihar etmeyi düşündüm defalarca, gözyaşlarımla kalakaldım, kıyamadım yavruma. 12 yıldır deli gibi sevdiğim adam yıllarca beni oyaladı,çocuklarım biraz daha büyüsün,maddi durumumuzu bir yoluna koyalım diyerek ve hala boşanamadığından evlenemedik, kadın çocuğumdan haberdar olduktan sonra da işi inada bindirdi. Gebeliğim, lohusalığım hep gözyaşı ve üzüntü içinde geçti. Öyle ki, sütüm bile ilk ay kesildi. Maddi sıkıntı yakamı hiç bırakmadı. Yurt dışında bebeğim dünyaya geldi, babasının soyadını aldı ama Türk vatandaşlığı yok; yani 3 ayda bir ülkeden çıkış giriş yapmak zorunda. Kadın çocuğumu öldürmek için kapıma dayandı, yalnızım, 3 saatte bir mama yiyen çocuğuma bakıp uykusuz gecelere değil, yarınını düşünerek Onun üzülme ihtimalini düşünerek gelecekten kaygılanıyorum. Ailemi arayamıyorum, çok üzgünüm, çok mutsuzum. Doktora eğitimim yarım kaldı, 7/24 ayaktayım, dört duvar arasındayım ve babasına çok kızgınım. Keşke hiç hayatıma girmeseydi... Birkaç ay içinde evlenemezsek yurt dışına yerleşip bir daha dönmeyeceğim. Sonuç; aşk her şeye kadir değildir. Yüzüm değil, kaderim güzel olsaydı keşke... Anne olmak dünyanın en ağır sorumluluğu imiş. Hayatım roman...

Kusura bakma sert olucak ama.. sen git evli adamdan cocuk yap sonra hayatim karardi deyi soylen bence sen once adamin karisinin gunahina girip onun hayatini kararttiginin farkina varmalisin... hep derler ya KADININ KENDI DUSMANI YINE KADINDIR diye bak iste senin durumun ornek buna

Geri