Evlilik ile ilgili hadisler

Evlilik ile ilgili hadisler
evlilik ile ilgili hadisler evlilik ile ilgili ayetler hadisler evlilikle hadisleri

evlilik ile ilgili hadisler.jpg
Evlilik ile ilgili resimli hadisler 1.jpg
Evlilik ile ilgili resimli hadisler.jpg
evlilik-ile-ilgili-resimli-hadisler-paylaş.jpg
evlilikle ilgili hadisler guzel sozler3.jpg
hqdefault.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İlk Söz Ayeti Kerime mi Yoksa Hadis-i Şerif Mi Acaba ? birDe Ayet-i Kerime İse Hangi Surenin kaçıncı ayeti yazabilir misiniz rica etsem ??

J

jupiter

Forum Okuru
cok güzeller gercekten ama erkekler neden önemsemezler..bilmezlermi dünya sadece burdan ibaret deildir...rabbim yoldan cikan herkesi kadin-erkek islah eylesin....

PİNKİ

Yeni Üye
Üye
amin canim, gercektende erkeklerin 90% düsüncesizler.... 10% da düsünceli ama cok asiri sIkIyorlar eslerini....
kendileride öyle oldugu icin... ortasi yok galiba....
cogu zaman diyorumki benim esim tekden diye, tam onu aklimdan gecirdikten sonra, günümü zehir edecek sorun buluyor... o zaman dünyadan gönlüm geciyor.... nedendir bilmem ama onunla tartistigimda dünyam batiyor, taaaki konu tatliya baglanana kadar....
Bugün bana hic yüz vermedi... isyerinde yogun oldugundan.... aksamda gec geliyor ve cok gergin oluyor....
ondan positiv birsey almadigimdan iyi davranamiyorum... bu ise herseyi daha kötü ediyor...
suan internetten dua ariyorum, meleklerim eyer bildiginiz bir dua yada zikir varsa yazarsaniz cok sevinirim
hayirli geceler!!!

çaresizlik

Yeni Üye
Üye
canım benim bende aynı sıkıntıdayım seni okadar iyi anlıyorumki anlatamam benimki de aynı ilgisiz sorumsuz almaz yapmaz arkadaş delisi benimle hiç vakit geçirmek istemiyo hakaretler aşalamalar sonra dayak yanlız olduğumu biliyo yükleni tamıyo ahh canım ahh öyle zorki namaz kıl teetcüt namazı özellikle 1ile 2 arası rabbim ferahlık veriyo bide bol bol el vedud çek allahın ismi canı beni isteyince yaklaşır afedersin annemle babm yaşlılar onları üzmekte istemiyorum allahım şu aziz mübarek günler hatırına sana bana bütün kadınlara sabır eşlerimizide ıslah etsin sorumluluk bilmiyorsunuz madem ne diye evlenip can yakıp ağlatıyosunuz allah yar ve yardımcımız olsun bol dua derman yaradanda

PİNKİ

Yeni Üye
Üye
Rabbim tüm eslere akil fikir versin, birbirlerini sevip deger vermeyi ögretsin.

Rabbim islah eylesin, ve herkese mutlu, huzurlu, sevgi ve saygi dolu bir yuva nasip etsin.
Amin