Evlilik ile ilgili hadisler

zaga

Üye
Üye
Evlilik ile ilgili hadisler
evlilik ile ilgili hadisler evlilik ile ilgili ayetler hadisler evlilikle hadisleri

evlilik ile ilgili hadisler.jpg
Evlilik ile ilgili resimli hadisler 1.jpg
Evlilik ile ilgili resimli hadisler.jpg
evlilik-ile-ilgili-resimli-hadisler-paylaş.jpg
evlilikle ilgili hadisler guzel sozler3.jpg
hqdefault.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk Söz Ayeti Kerime mi Yoksa Hadis-i Şerif Mi Acaba ? birDe Ayet-i Kerime İse Hangi Surenin kaçıncı ayeti yazabilir misiniz rica etsem ??

cok güzeller gercekten ama erkekler neden önemsemezler..bilmezlermi dünya sadece burdan ibaret deildir...rabbim yoldan cikan herkesi kadin-erkek islah eylesin....

amin canim, gercektende erkeklerin 90% düsüncesizler.... 10% da düsünceli ama cok asiri sIkIyorlar eslerini....
kendileride öyle oldugu icin... ortasi yok galiba....
cogu zaman diyorumki benim esim tekden diye, tam onu aklimdan gecirdikten sonra, günümü zehir edecek sorun buluyor... o zaman dünyadan gönlüm geciyor.... nedendir bilmem ama onunla tartistigimda dünyam batiyor, taaaki konu tatliya baglanana kadar....
Bugün bana hic yüz vermedi... isyerinde yogun oldugundan.... aksamda gec geliyor ve cok gergin oluyor....
ondan positiv birsey almadigimdan iyi davranamiyorum... bu ise herseyi daha kötü ediyor...
suan internetten dua ariyorum, meleklerim eyer bildiginiz bir dua yada zikir varsa yazarsaniz cok sevinirim
hayirli geceler!!!

Geri