Facebook da Bu Bayanlar Nereye Gidiyor?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Facebook da Bu Bayanlar Nereye Gidiyor?
facebook meme kanseri etkinliği, facebook mesaj etkinliği, facebook tatil etkinliği

Sosyal paylaşım ağı facebook da bugünlere bayanların profil sayfalarında falanca ülkeye şu kadar aylığına gidiyorum diye bir ileti dolaşıyor. Herkesin merak etttiği bu etkinlik aslında bayanlar arasında bir nevi dayanışma için.. Meme kanseri için her sene farklı iletileri sayfalarında paylaşan hanımlar meme kanseri için dayanışma etkinliğine katkı sağlamış oluyor. Sizlere bu mesaj hakkında genel bilgilere geçiyorum;)

meme kanseri.jpg

Evet guzel hanimlar... bu yil icin yine zaman geldi…Gogus kanserini desteklemeliyiz!! Hepimizin hatirladigi gibi gecen yilin oyunu sutyeninizin rengini yazmakti yada el cantalarimizi nasil tuttugumuzdu Gecen sene birsuru insanin katilimiyla ulusal kanallarda haber bile olmustu, ve bunu ne icin yaptigimizi gostermistik. KESINLIKLE hic bir erkege kisisel durumumuzun anlamini soylemiyoruz… birakinda yanlizca tahmin etsinler! Lutfen bunu kopyalayin ve yapistirin ( mesaj icinde) ve butun kiz arkadaslariniza gonderin! Erkeklerin kafalarini karistirma zamani geldi( ve bu zor degil yapmaniz gereken doğduğunuz ayın eşleştiği sehiri secmek ve dogum gununuzu girmek. Bakalim bu yil nekadar ilerliyebilicez. Dogum gununuz orda kac ay kalicaginizi belirler ... Ocak--Meksika Şubat-londra mart-miami nisan—Dominican Republico mayis-fransa haziran-- St Petersburg Temmuz-avusturya Agustos-almanya Eylul--New York ekim-amsterdam kasim-- Las Vegas Aralik-kolombia Iletinize yazmanız gereken sey ’’ …………… ayligina……………….. gidiyorum.’’ Bu mesaji sizlere de gondermek istedim haydi kolay gelsin

Geçen gün bende facemde bu etkinliğe katılarak 12 aylığına kolombiyaya gittiğimi paylaşmıştım. Durumdan haberi olmayan kayınvalidem bunu öğrenince çok üzülmüş kadıncağız eşimi ağlaya ağlaya arayarak "oğlum nereye gidiyorsunuz oralar çok uzak değilmi gitmeyin" diye üzülmüş. Eşimde bu eylemden habersiz bana gülerek"yahu biz kolombiya'yamı gidiyoruz" diye sordu bende durumu açıkladım başladık birlikte gülmeye:D:D

Geri