Facebook en komik ve espirili sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Facebook en komik ve espirili sözler
Sosyal paylaşım ağların da paylaşmanız için birbirinden komik ve espirili sözleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz komik sözleri ister kendi sayfanız da ister sevdiklerinize yollayarak onların yüzün de bir tebessüm oluşmasına neden olabilirsiniz.

Ayrıca instagram için komik sözler konumuza da göz atabilirsiniz.

en komik sözler.jpg

Çekik gözlü birinin Japon mu, Çinli mi olduğunu öğrenmek için elinden tutun. Yapışırsa Japon’dur, kolu elinizde kalırsa Çinli.

Saklambaç oynarken ebe olan kişinin bizi karıştırması için t-shirt’lerimizi değiştiren nesildik biz.

Anneme tişörtümdeki yağ, vişne ve kahve lekesini gösterdim, küfür etti.

Reklamlarda böyle değildi. Zalımsın dünya…

Düşünüyorum öyleyse varım, üşeniyorum öyleyse yarın.

Romantik filmler başlarken “Bu filmdeki erkekler tamamen hayal ürünüdür. Gerçek hayatla bir ilgisi yoktur.” yazılmalı.

Tartılırken göbeğini içine çeken insanlar var. Hepsiyle aynı atmosferde solunum yapıyoruz.

Evdeki saat kendi 1 saat geri almış, annem de 1 saat geri almış, kimse almamıştır diye bende aldım. Şuan aylardan temmuz. Saati pıçaklasam aslında sıkıntı kalmaz.

Zayıflama bisikletine ters binsem acaba kilo alır mıyım?

İmam: Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? Cemaat: facebookda ekliydi ama hiç konuşmadık… Güzel paylaşımlar yapardı, hep çevrimiçi takılırdı, arada birbirimizi dürterdik. Farmvillede komşumdu, yazık olmuş. Acaba şifresini kime bıraktı?

Otobüs şoförüne “Ağabey Mecidiye köy’den geçer mi?” dedim, “geçer ama izi kalır” dedi. Espri yapmaya çalışan şoför de hiç çekilmiyor.

Otobüste filmlere özenip başımı cama koyup biraz duygusallık yaşayayım dedim saniyede 60 defa başımı cama vurdum.

İlkokuldayken öğretmenim, “sen doktor ol” deyince, gururlanır kendimi zeki ve bilgili sanırdım. Meğerse yazım kötüymüş.

Makyajı, ojesi, ayakkabısı, elbisesi uysun diye saatlerce düşünen bir kadın, sana aşık olmaya karar vermiş zahmet olmazsa bir sev bir sarıl
.
Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Eğer bir kızın görüntü fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın!

Yanlış numarayı arasak bile ‘görüşürüz’ diyerek kapatan enteresan bir milletiz.

Tayt üzerine etek giyen kız ile kumaş pantolon altına spor ayakkabı giyen erkeği evlendirin, ölene kadar mutlu mesut yaşarlar.

Mağazalarda yardımcı olmaya çalışan görevlilere “ya bir git, rahat bırak beni” diyemedim ya la.

“Senin gibi güzel bir kızın nasıl sevgilisi olmaz” tekniğini bir kenara bırakalım beyler. Yok, tutmuyor.

facebook komik sözler.jpg

Fareye deney yapmışlar; Viski, votka vermişler hepsinde oynamış zıplamış. orjinalsozler.com Rakı vermişler elini masaya vurmuş “o kedi buraya gelecek” demiş.

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Otuz yaşındaki heriflerin lise üniforması giyip kolej öğrencisi rolü oynadığı dizilere lütfen artık bir son gelsin.

Bir erkeğe eski sevgilisinin gidişi değil, perdeyi takarken “düğme atlamışsın oğlum” diyen annenin lafı yıkar.

Yer sofrası kurulduğunda ” ay ben bağdaş kuramam” diyen hatunların hepsi yoga da Van Damme gibi bacak açıyor.

Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

Hayatınızda hiç parfümeride çalışıp da sarı saçlı olmayan, yüzünde 5 kilo boya bulunmayan ve fönsüz bir bayan gördünüz mü?

espirili sözler.jpg

Dizilerde karakterlerin yalnız kalmak istediklerinde gittikleri yerlere çok özeniyorum. Ben gitsem gitsem evde tuvalete gidip zırlarım.

Reklamı izledim de, Ali Ağaoğlu “insanlar mutlu olsun” diye o kadar çalışıyormuş meğerse. Nasıl duygulandım anlatamam, dokunsalar ağlıysam.

Sevgilim olduktan sonra en sevdiğim rengi, en sevdiğim yemeği, dinlediğim müzikleri ve önemlisi bir burcum olduğunu öğrendim. – Bir ODUN

Neymiş “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermiş” hadi len. Geçseydi, bunca aldatan erkek yatakta değil mutfakta basılırdı.

Yemek yapan erkek seksidir, çamaşır yıkayan bulaşık yıkayan erkek karizmatiktir derken tüm işleri bize kitlersiniz kızlar ayıp ama.

Yerdeki çorabı bile ayak parmaklarını büzüştürerek alan erkekten Romantizm beklemek kadınların hayal gücünün kanıtıdır.

Kopya düzenine göre oturan öğrencilerin; yerlerinin değiştirilmesi sonrası bakışması, en hüzünlü ayrılık sahnesinde bile yok.

Yok, bende değil en son masanın üzerine koydum oraya bir bak istersen.

Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

Bir kadın güzelse kork; güzel ve yalnızsa daha da kork; güzel, yalnız ve kırılmışsa hemen ölü taklidi yap.

Millet ruh ikizini buluyor, ben 15 dakikadır çorabımın diğer tekini bulamadım. Nerde yanlış yapıyorum acaba?

Özellikle gençlerin çok beğeneceğini umduğumuz facebook ve instagram da paylaşılan ve beğeni kazanan en komik sözleri sizler için paylaştık. Ayrıca espirili komik sözler kısa konumuzda da oldukça komik sözleri bulabilirsiniz.

Geri