facebook' ta farmville komşusu arıyorum

• Konbuyu başlatan Gül Hanım
  • Etiketler
    facebook
Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
farmville komşu aranıyor farmville komşu arıyorum komsu ariyorum arayanlar arkadaş arayanlar
Facebookta farmville oyunu beni epeyce sardı kızlar

Bu oyunu oynayan ve tarla komşusu olmak isteyen var mı Tarla komşusu olabiliriz nedersiniz???????

AYTASI

AYTASI

Aktif Üye
Üye
Selam gül hanim bende daha yeni basladim oyuna biraz karisik gibi geldi ama cözmeye calisacagim beni isterseniz komsu olabiliriz :)

Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
evet melekler başka yok mu

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Ben de oynuyorum :)ama nasıl bulcan beni o var :D ben sana özel mesajla e mail adresimi atayım ordan eklersin :)

M

Misafir

Forum Okuru
Sizin ordaki bütün tarlaları, arazileri ben alacam ve sizi ordan atacam yakında uhahahuhaha hahaha

KIVILCIM

KIVILCIM

Yeni Üye
Üye
RüYaM' Alıntı:
Sizin ordaki bütün tarlaları, arazileri ben alacam ve sizi ordan atacam yakında uhahahuhaha hahaha

emek wirdimm büyüttüm ektim biçtimm :dil: wiirrmeemmm kimseciklereeeeeeeeeeee :laugh:

I

ilknur şen

Yeni Üye
Üye
gül hanım ben bu oyunu facebookta oynuyorum ama nasıl giriş yapılır bilmiyorum yardıncı olursanız sevinirim

Mahperver

Mahperver

Yeni Üye
Üye
ben bugun yeni basladim yapayalnizimmmmmmm/..birileri gelsin nooolur....

LAMİYA

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
ARKADAŞLAR BENİMDE KOMŞUYA İHTİYACIM VAR BENİDE ALIN ARANIZA....FACEDE Kİ ADIM ...mega sanatsal tablo....

S

swetla

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar bence bu farmville oyununu hemen silin facebookdan bu tarz oyunlar size farkında olmadan çok zamanınızı harcamanıza neden oluyor

LAMİYA

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
kristina' Alıntı:
arkadaşlar bence bu farmville oyununu hemen silin facebookdan bu tarz oyunlar size farkında olmadan çok zamanınızı harcamanıza neden oluyor
ben senin gibi düşünmüyorum aslan oyun oynamazdım ben nette.. tek bu oyunu oynuyorum öyle sürekli başında olunucak bi oyun değil ki. günde 1 yada 2 kez giriyorum oyuna ..ahh ahh çocuk yok çalışmıyorum da zaman da çok yanii...

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Bende oynuyorum melekler :) komşu isteyenler benide ekleyebilir
özelden mesaj attın :D