Facebook Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Facebook Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim?
bu konu facebook yetkililerine mail atacağınız adresler hakkında bilgiler içermektedir.

Sosyal paylaşım ağları içinde popüleriterliğini koruyan Facebook hesabınız da herhangi bir nedenden ötürü bir sorunla karşılaştığınız da yetkililere ulaşmanız için gereken facebook yetkililerine mail atacağınız adresleri sizler için paylaşıyoruz. Bu adreslerden herhangi birine mail attığınız da facebook yetkililerinin eline ulaşacaktır.

facebook-1ee.jpg

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: info@facebook.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili disabled@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa privacy@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise help@corp.facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise warning@facebook.com adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

alıntı

bu konu facebook yetkililerine mail atacağınız adresler hakkında bilgiler içermektedir.

Sosyal paylaşım ağları içinde popüleriterliğini koruyan Facebook hesabınız da herhangi bir nedenden ötürü bir sorunla karşılaştığınız da yetkililere ulaşmanız için gereken facebook yetkililerine mail atacağınız adresleri sizler için paylaşıyoruz. Bu adreslerden herhangi birine mail attığınız da facebook yetkililerinin eline ulaşacaktır.

facebook-1ee.jpg

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: info@facebook.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili disabled@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebookta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa privacy@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebookta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Facebooktan yardım istemek için ise help@corp.facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise warning@facebook.com adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

alıntı

Alıntı ile cevaplandırmayın lütfen sorularınız ne ise konu ile alakalı başlıktan bizlere yazarak gönderiniz. Alıntıladığınızda yazdıklarınızı göremiyoruz. Yazın gönderin olur mu ? Sorun ne ise yardımcı olalım size.

slm kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizleri şifremi unutmuştum fazla yanlış şifreyi girdiğim için mikrosof hesabımdan girdim ama hesabım sıfırlanmış nasıl geri alabilirim hesabımı

Facebook hesabında kullandığınız mail adresine sıfırlama bilgileri mutlaka gelmiştir. Mail adresinizi açın ve Facebooktan gelen talimatları izleyin.

Alıntı ile cevaplandırmayın lütfen sorularınız ne ise konu ile alakalı başlıktan bizlere yazarak gönderiniz. Alıntıladığınızda yazdıklarınızı göremiyoruz. Yazın gönderin olur mu ? Sorun ne ise yardımcı olalım size.
Merhaba admin benim hesabım kapatıldı açılmıyor soyadımı degiştirdim üç sefer kendi kimligimle onayladım açıldı ama şimdi kapatıldı ve defalarca kimlik formu doldurarak kimlik onayı istedim cevap bile vermediler ne yapabilirim e postama hiç facebook hesabım la ilgili mail gelmiyor facebooktan
Merhaba admin benim hesabım kapatıldı açılmıyor soyadımı degiştirdim üç sefer kendi kimligimle onayladım açıldı sonra gene kapatıldı gene kimligimi gönderdim defalarca ama facebook bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz ihtiyaç duyarsak sizinle iletişime geçeceğiz diyor ama hiç bir şekilde altı gündür bana bilgi verilmiyor hesabımı açmıyorlar

Ya bu işlem baya bi sürüyor bizim hesap ta 10 günden sonra dediğiniz şekilde kimlikler gönderildiği halde ancak açıldı biraz sabretmeniz gerekiyor malesef. Sevgiler.

Geri