Facebookta sohbet geçmişi silinmiyor!

elbette sohbeti silebilirsiniz

sohbet ettiğiniz kişi penceresinin yani ufak pencerenin en üst kısmında clear window var orayı tıklamanızı öneririm.

boşşş

bnde oluyo pencereyi temizle die bir yer var oraya tıklıyosun oluyo

sohbetclub

ne silimesi allah aşkına facebook a en çok giren ülkeyiz şuan imkan varmı face yi kapatmaya millet cep telefonundan baglanıp şurdayım diyor :)

karımdan az kalsın boşanıyorduk.... msj larda kayıda giriyor buna nasıl engel olabiliriz....

karımdan az kalsın boşanıyorduk.... msj larda kayıda giriyor buna nasıl engel olabiliriz....

bunun en güzel engeli faceni dondur evliliğini tehlikeye atmaaa :)))) çünkü avrupa da bir çok cift facebook yüzünden bosanıyor...
mesajlar kaydolsa bile sonra silebiliyosun sohbettede yine temizleme butonu gelmis herkese gecte olsa hayırlı olsun :D

Ne yaparsanız yapın silinmeyecek!

Arkadaşlar facenin altından girdim üstünden çıktım. Clear window (pencereyi temizle) yapsanız bile face geçmiş sohbetlerinizi ne yazık ki arşivliyor. O arşiv de üzerinden uzunca bir zaman geçmeden silinmiyor, o uzunca zamanı da kimse çözebilmiş değil. Bakın en son 8 martta konuştuğum (bugün 8 nisan) ve clear window yaptığım halde bir arkadaşımla yaptığım tüm konuşmaları şu an görebiliyorum. Ben ve arkadaşlarım tarafından yabancı forumlara da girerek araştırdık bu durumu, acaba biz mi yapamıyoruz diye. Hayır, herkesde aynı sorun var. Face iyi birşey yaptığını sanıyor sanırım ama her geçen gün kendine bir darbe daha vuruyor. Diyeceğim odur ki, facenin sohbet bölümünde özel şeylerinizi konuşmayın. Birisi yanlışlıkla hesabınıza girdi diyelim, kiminle ne sohbet yaptıysanız veya mesajlaştıysanız hepsini rahatlıkla okuyabilir, görebilir. Yeterki mesajlarım bölümünde arama çubuğunun yanında küçücük buton olan arşivlenmiş mesaja girsinler... Ya da gönderilen mesajlara girsinler... Bu kadar basit.

Geri