Facekini nedir facekini modelleri

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Facekini nedir facekini modelleri
Merhaba arkadaşlar . Size doğu ve orta çinde trend olan facekini hakkında bilgi vermek istiyorum. Biliyorsunuzki dünya genelinde güneşin zararlı ışınların dan korunmak için yüksek faktörlü güneş kremleri kullanıyoruz. Bu kremler cildimizin zararlı etkilerinden koruduğu gibi renk değişiminide önlemektedir. Çinde ise bu durum facekini denilen bir yüz giysisiyle önlenmektedir.

Facekini alışılmadık görünebilir, ancak Facekini gibi güneşten koruma giysileri yüzünüz için güneşten korunmanın en etkili formudur demiş üreticisi .
Şahsen bu tercih bana göre çok itici geldi. Birazdan resimleri inceleyeceksiniz ve ne kadar haklı olduğumu görüceksiniz. Facekinilerde gözler burun ve ağız açıkta kalıyor. Yüzün diğer bölümleri giysinin altın da kalıyor .Facekini kullanımının pratikliğinin yanın da yüzü güneşin olası etkilerinden koruyor. Koruyor korumasına da insan kendini maskeli baloda gibi hisseder diye düşünüyorum :D Bu facekiniler plajlarda tercih edilsede günlük aktivitelerde de kullanılıyor. Neyse lafı daha fazla uzatmadan bu ilginç yüz giysisi ile ilgili resimleri paylaşalım :D

facekini 0.jpg

facekini 1.jpg

facekini 2.jpg

facekini 4.jpg

facekini 5.jpg

facekini 6.jpg

facekini 7.jpg

facekini 8.jpg

Tövbe bismillah :D hayatta böyle bir şeyi tercih etmem .Bu çinliler ne kadar ilginç ve gizemli mahluklar .Bunlarla ben denize girmeye korkarım ya.Deniz dışında birde günlük hayatta kullanılıyormuş insan yolda görse tanımaz :D

Geri