fal baktırmak istiyorum

ben twitter adresinden nesrin kahve falı bakıyorum fincanlarınızın resimlerini gönderiniz ücretsiz bakabilirim :)

Selamun Aleyküm, Fal diye bir şey vardır. Kuranı Kerimde de olduğu açıktır. Fakat haram kılınmış ve açık bir şekilde Yüce Allahtan başkasının geleceği bilemeyeceği bildirilmiştir. Taki Allahu Tealanın müsade ettiği kerem evliyalar hariç olmak üzeredir. Bunlar fal bakmazlar , sadece boyut bakımı yaparlar aracı olarak ne kart , ne su , nede kahve kullanırlar (çünkü bu fal degildir )Her şeyi bilen Habir olan Allahın izni ile , meleklerle yapılır. Türkiyede bu şekilde yardımcı olacak birini bulmak çok zordur, mutlaka tarikatlere üye olmanız gerekir, eşim ve ben insanlara yardımda vesile olmaya adadık kendimizi allah izin verdikçe , rabbim ilim ve boyut kapılarını açtıkça , nice insan tövbe ederek hayatına devam etmiştir hayatına , niceleri ilim yolunda mertebe alarak , kimileri hayatındakı insanların gerçek yüzünü görerek , hayırlısı ve hayırsızını bilerek ve bu boyut bakımı sadece 1 kere yapılır insan hayatında , olay , yer , zaman, isim gibi geçmiş/gelecek bir çok insan aklının kavrama zorluğu çekeceği bilgiler içerir. Kainatın mucizelerle dolu olduğunu unutmayın. Keramet sahibi nice veliler vardır ki sizler onlara denk gelmemişsiniz , bir gün yolunuzun kesişmesi dileği ile... Gerçek ihtiyaç sahipleri mesajla ulaşabilirler.

Kaynak Linki : https://www.meleklermekani.com/threads/istanbulda-fal-baktiranlar.207229/page-14#post-954006

Dilek hanim ben yeni üye oldum, bilgilerim henüz güncellenmedi, sizden yardım almak istiyorum, size nasıl ulaşabilirim, mail adresinizi yazabilir misiniz?

facebook yıldız kümesi...bende sizi takip ediyorum ama hala herkes iyi falcı arıyor. biraz az bilinen az kişiye bakan aylin hanımın face hesabına yazın. o randevulaşıyor

Fal baktırmak gerceklerı ogrenmek ısteyen bakırkoyde medyum okana gıtsın tavsıye ederım numarasını paylasıyorum EDIT BY BEYZA arayın gorusunn adam mukembel

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ankarada karanfil sokak evim kafede Falcı Sinem var harika bakıyor mutlaka gidin çok şaşıracaksınız ben artık düzenli bir şekilde gidiyorum. Falcımi buldum size de yardımcı olayım buradan heyecanımı paylaşmak istedim =D

Geri