fare deneyinin hayatınızı değiştiriceni düşünürmüydünüz

Selam canim,nasilsin?Dun kardesin icin actigin konuyu bulamadim,ben de buraya yazayim dedim,bugun giremedim nete,annemler geldiler onunlar ile birlikteydim.Umarim senin de kardesinin de bebegi olur hatta ikizleriniz olur canim,herkesin okudugu yasinleri Allah kabul etsin,kardesin icin bir tane de ben okudum.

mrb lamişim rabbim sana en kısa zamanda nur topu gibi bir bebiş vericek inşallah yasemine ve isteyen herkezede amin inşallah.o zaman burayada yazıp paylaşırsın herkezle

Selam canim,nasilsin?Dun kardesin icin actigin konuyu bulamadim,ben de buraya yazayim dedim,bugun giremedim nete,annemler geldiler onunlar ile birlikteydim.Umarim senin de kardesinin de bebegi olur hatta ikizleriniz olur canim,herkesin okudugu yasinleri Allah kabul etsin,kardesin icin bir tane de ben okudum.

canımyaa sağol çok yoruldum
karşıya gittim hastaneye...
ne çok yoruldum gerçekten boşmu bu emekler bilinmez biyol.....
sonu yokmu yoksa....

mrb lamişim rabbim sana en kısa zamanda nur topu gibi bir bebiş vericek inşallah yasemine ve isteyen herkezede amin inşallah.o zaman burayada yazıp paylaşırsın herkezle

oof arkadaşım ooofffff
ok yıpranıyorum çok yoruluyorum sonu yok yok yok.....
bitmiyo işte 3 sene 5 sene ama yok elim boş bi gelişme yok elde var sıfır
sıkıldım ...:küstüm:

Canim ya hic uzulme,takma kafana,rahat ol...dermansiz dert vermesin Rabbim.Umut kalacagina emek kalsin,hayirlisi olsun canim.Uzulmenin faydasi yok bosubosuna uzme kendini.

Canim ya hic uzulme,takma kafana,rahat ol...dermansiz dert vermesin Rabbim.Umut kalacagina emek kalsin,hayirlisi olsun canim.Uzulmenin faydasi yok bosubosuna uzme kendini.

sağol canım ama şu aralar gerçekten iyi değilim
artık elimde umutta yok
dr lar çare bulucak uygulıycak allah sabrını veriyo vermesinede bazen patlıyorum sıkılıyorum
hayatım bunun etrafında sanki
yoruldum hemde çok bildiğin gibi değil çok eskiyim biliyosun
senin gibi tedavi şansım yok sen daha yolun başındasın ve allahın izniyle en kısa zamanda evladına kavuşucaksın

ya ben sana ne dedim meraklanma bukadar duayı rabbim geri çevirmez yasminle bebişleri almanız yakın he benim ogluma kızını alıcam unutma sakın:piha:

Geri