fare deneyinin hayatınızı değiştiriceni düşünürmüydünüz

resim.jpg

bu gün benim için bayağı koşuşturma oldu
ama bilerek ve isteyerek diyet yapıyorum takip edenler bilirler allahıma çok şükür çokta güzel gidiyo ama meleklere küsüm 1 , 2 kişi dışında yorum yapan olmuyo ama sağolsun edalım beni yalnız bırakmadı...
neyse bakalım perşembe benim cuma onun tartılma günü yaza fit giricez inşallah katılanlar çoğolırda daha çekişmeli ve eğlenceli geçer inşallah

bu gün dışardaydım kardeşimle yürüyüşe çıktım
dışarda içimden geçti eşime aşk dolu bir msj yazdım canım benim hemen beni aramış telefonumu sessize almıştım duymamışım sonuçta görüştük
bilemiyorum sebebini ama ben onu gündüz bile çok özlüyorum
iş yeri evimize 1 kilometre günde 3, 5 kere telefonlada görüşüyoruz ama yinede hep aklımda ben onu gerçekten çok seviyorum allahım bozmasın inşallah

birde bebeğimiz olsa bizden mutlusu olmaz heralde.....

Insallah canim,hersey istedigin gibi olur,karti begenmene cok sevindim,bu arada bende diyetteyim 62 den 58 e dustum hedefim 55 kilo belki basaririm.

Insallah canim,hersey istedigin gibi olur,karti begenmene cok sevindim,bu arada bende diyetteyim 62 den 58 e dustum hedefim 55 kilo belki basaririm.

ne güzel hedefine çok yok bize katılsana birlikte yaparız çok keyifli oluyo inana
başta çekinmiştim okadar insana yediklerimden nasıl bahsederim diye ama korktuğum gibi çıkmadı bakalım hedefimize ulaşabilecekmiyiz

bir kaç gündür misafirim var
buraya pek gircek vaktim olmadı zaten girsemde yazıcak bişeyim yok henüz
tek değişiklik diyette olmam ve 1.5 kilo vermem şimdiki hedefim bu rakamı yükseltmek
diyetimize katılımlar başladı bakalım kalabalık olursak daha keyifli vericez

çok morelim bozuk yaa......
sıkıcı bir gün ve diyetimde kötü sanki yemiyorum bu konuda içim rahat ama metabolizma çok yavaş galiba 10 günde 1,5 kilo çok ağar ve durucak eminim:(

herkeze selam az önce dr.dan geldim guatr için tahlillerimi tazeledim son zamanlarda sorunlarım artmıştı hem zayıflamayada çalışıyorum bakalım ne çıkıcak

canım öncelikle allah mutluluğunuzu daim etsin

diyet konusuna gelince yediklerimi yazamam ya çok dengesiz

ama 1 ocaktan itibaren yediklerime dikkat ediyorum ve egzersiz yapıyorum biraz daha düzene girince sana yazmaya başlıycam okey rezil olmayayım sonra mekana

canım öncelikle allah mutluluğunuzu daim etsin

diyet konusuna gelince yediklerimi yazamam ya çok dengesiz

ama 1 ocaktan itibaren yediklerime dikkat ediyorum ve egzersiz yapıyorum biraz daha düzene girince sana yazmaya başlıycam okey rezil olmayayım sonra mekana

sen ne zaman istersen o zaman başla canım ama rezil filan olmazsın mesela ben 1 haftalığına yapıcam dersin denersin baktın işine gelmiyo benim sürem doldu dersin hepsi bu ayrıca senin gibi cesaretini toplayamayan çok kişi var aslında yapmak isteyen okadar çok ki ama dedim ya ne zaman istersen beklerim canım ama katılman işime gelir çoğaldıkça daha keyifli olucak emininm:)

Geri