fare deneyinin hayatınızı değiştiriceni düşünürmüydünüz

senin bizim herkesin duaları kabul olurda istedigin bekledigin anı gorur ve yasarsın ins cnm

günler geçiiip gidiyor ve malesef hayatım aynı
dün akşam dilaranille çetleşmişdik onunda çocuğunun olmadığını bilmiyordum ama daha 1 senedir istiyormuş allah hepimizin yardımcısı olsun dilara canım için darlandığında mutlaka yaz dertleşiriz banada iyi gelir kendini sıkma daha erken şansın çok daha hiçbir tedavi yapılmamış umut çok canım herzaman beklerim

selam arkadaşlar nasılsınız bakalım
ben hep aynı canım durmadan günlük yazmak istiyo ama malesef yazabileceğim değişik bir durum yok

nankörlük yapmıyım şimdi çok şükür sağlıklıyız bunun değişmesini tabiki istemem ama dr.dan hala ses yok

Selam canim,ben de bir bakayim neler yazmissin dedim,sagol canim buradan dertlesiriz,cumlemiz icin hayirlisi olsun.Benimde umudum bir sonraki aya kaldi,aylar geciyor beklerken nasil geciyor anlamiyorum.Yinede umudum var,cevremden de sahit oldugum bircok hamile hikayeleri var,hepside umudunu kesmisken ,beklemiyorken hamile kalmislardi,sanirim psikolojik olarak da etkileniyoruz,ne zaman daha rahat olacagiz o zaman hamile kalacagiz sanirim.

Selam canim,ben de bir bakayim neler yazmissin dedim,sagol canim buradan dertlesiriz,cumlemiz icin hayirlisi olsun.Benimde umudum bir sonraki aya kaldi,aylar geciyor beklerken nasil geciyor anlamiyorum.Yinede umudum var,cevremden de sahit oldugum bircok hamile hikayeleri var,hepside umudunu kesmisken ,beklemiyorken hamile kalmislardi,sanirim psikolojik olarak da etkileniyoruz,ne zaman daha rahat olacagiz o zaman hamile kalacagiz sanirim.
evet galiba diycem ama benim sürecim baya çok sen daha nesinki boşuna üzülüyorsun gerçekten çok acele ediyosun

ama bende yeni olduğu zamanlarda her adetimde ağlardım eşimle konuşmazdımki ağlamıyayım diye kaynanamlarla birlikte otururduk onlara farkettirmeme telaşıda var tabi
sabahlara kadar ağlardım

şimdi çok üzülüyorum ama adet tarihimi bilmiyorum bile sanki sadece tedaviyle olucak gibi geliyo

napalım bekliycez gerçekten darlandığında yaz beklerim bi faydam olursa ne mutlu bana

ne güzel herkez kendini yenilemiş sayfamı her açtığımda yeni biyere girmiş gibi oluyorum herkezin ya imzası yada üye resmi değişmiş

Geri