Farklı bebek patiklerinden tavsiyeler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Farklı bebek patiklerinden tavsiyeler
Yeni anne olacak adaylar el örgüsü şeklinde yapabilecekleri pek çok örneğin araştırması içine girerler. Kimileri yeteneklidir de. Ben şahsen anneannemiz gibi beceriklimiz varken hiç uğraşmadım:D Kızım giydi mi derseniz de süveter ve yelek harici çok da kullanmadım diyebilirim. Annesi gibi biraz sıkıntıya gelemiyor benim kız. Fazla inatçıyız. Fazla duygusalız. Fazla rahat giyinmeyi seven bir tipiz diyebilirim. Kızınız varsa ve size kafa tutmaya başladıysa az çok bebekliğinden beri davranışlarıyla siz de anlamışsınızdır. Bugün sizlerle bebeklere en çok yakışanı yani bebek patiklerini paylaşmak istedim. Bebek patikleri bebeğiniz kız ya da erkek olsun fark etmez kış dönemi en önemli koruyucular arasında kendini göstermektedir. Birçok kişi için zor yapılan bu patikler kimi zaman satış noktası arayışlarına iter sizleri. Bu konuda sanal alemde örgü dünyası adında pek çok site vardır. Güvenilirliklerinden emin olduklarınız arasından tercihte bulunarak miniğinizi için son derece harika patik örnekleri alabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sizler için paylaşımda bulunduğum önerileri incelediğiniz zaman fark edeceksiniz ki bebek patiklerinde kız bebekler için olanları oldukça tatlı modeller. Benim favorilerim kurdele ya da yutulmayacak cins düğmelerle şirinlik kazandırılmış modeller. Tüllü modeller de şık davetler için kız bebeklerde oldukça şık duruyorlar. Videoları incelerken süsleme aşaması haricindeki başlama ve bitirme bölümlerinde son derece kaliteli ilerlemeler elde edebilme imkanı yakalayabileceksiniz. Videolarda ilk başlayanlar için tığ işi ile yapılabilen ya da şiş ile kolaylıkla üretebilen modeller olacak şekilde pek çok çeşitlilikle karşılaşabilme ihtimalini yakalayabileceksiniz. İzlediğiniz youtube kanalındaki güzellikler arasında erkek bebeklere yakışan model çeşitliliklerine rastlamanız da mümkün. Erkek bebekler içinde süsleme amacıyla erkeklere hitap eden arabalı, gemi dümeni gibi erkek çocuk dünyasının kahramanı olabilecek nesnelerin yer aldığı düğme tasarımlarından faydalanmakta yarar olabilecektir. Videoları izlerken en güzel önerilerle dolu dolu yaşayabileceğiniz el emeği becerilerinizi geliştirebilme mutluluğu da sizlerle olabilecek. Anne, anneanne ya da babaanne olmanız şart değil. Tercihiniz ek kazanç için bu işi yapmak ise bile kolaylıkla öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz? Haydi iş başına….

1-Yas-orgu-bebek-patik-modeli.jpg
bebek-patigi-resimleri-modelleri-16.jpg
Erkek-Bebek-Patik-Modeli-7.jpg
kiz-bebek-patikleri21.jpg
maxresdefault.jpg
sis-orgusu-erkek-bebek-patikleri.jpg

Geri