Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

ebraar

Yeni Üye
Üye
Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu
farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunur
Herkeze günaydınnnn. Bende uzun zamandır çocuk isteyenlerdenim. Doktora gitmekten çok çekiniyordum ama adetim 15 gün gecikince ayın 13 de cesaretimi toplayıp gittim. Doktorum çok yardımcı oldu onun sayesinde aştım korkularımı. Muayene sonrası bende polikistik over olduğunu söyledi. İlk önce adetimi düzene sokmak için farlutal verdi ilacı kullandım bitti. Bugün 5. gün ama hala adet olmadım bu normalmi?Polikistik over hakkında bilgisi olan Farlutal kullanalar varsa yardımlarını bekliyorum. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim..

Cevap: Farlutal

hiç kasma kendini öncelikle rahat ol.Farlutal her bünyede aynı yanıtı vermiyor.Ben 3-4 gün içinde olurum genelde. ama arkadaşım kullanıyordu 7-8 gün sonra hatta geçenlerde 12 gün sonra oldu. Olursun sıkma canını.

Ayrıca farlutal kullanırken adet olmayı bekleyip olmayan ve meğersem hamile olan çok arkadaşımız oldu ben şahidim.Farlutal progesteron hormonu ihtiva ediyor bebeğe de zararı yok.Hiç korkma .
Arkadaşlarınçocukları büyüyüp abla oldular vallahi :)

Umarım en hayırlı sonucu alırsın

Cevap: Farlutal

İnşallah bende hamileyimdir o kadar çok istiyorumki anlatamam. Bakalım eğer pazartesiye kadar olmazsam salı günü doktora giderim. Bire kere gidip muayene oldum ya artık hiç korkmuyorum.:)

hiç kasma kendini öncelikle rahat ol.Farlutal her bünyede aynı yanıtı vermiyor.Ben 3-4 gün içinde olurum genelde. ama arkadaşım kullanıyordu 7-8 gün sonra hatta geçenlerde 12 gün sonra oldu. Olursun sıkma canını.

Ayrıca farlutal kullanırken adet olmayı bekleyip olmayan ve meğersem hamile olan çok arkadaşımız oldu ben şahidim.Farlutal progesteron hormonu ihtiva ediyor bebeğe de zararı yok.Hiç korkma .
Arkadaşlarınçocukları büyüyüp abla oldular vallahi :)

Umarım en hayırlı sonucu alırsın

Sadmin sen de mi kullandın ?

:) Daha önceden sitemizde yönetici olan bir bayan arkadaşımızın konularını site sahibi olarak üstlendiğimden dolayı konuyu ben cevaplamışım gibi görünüyor alakası yok yani :)

Geri